Nomad lëshon Base Station Mini

Stacioni mini nomad i BAse

Nomad një nga ato kompani që mund të jetë pjesë e Apple dhe është se cilësia e produkteve të saj është me të vërtetë standardi i saj. Në këtë rast, firma kaliforniane sapo ka lansuar kompaninë Stacioni bazë Mini, e cila është dukshëm "Kopje" shumë më e vogël e djepave të tyre të njohura të karikimit për iPhone, AirPods dhe më shumë.

Kjo bazë e re e karikimit është krijuar posaçërisht për karikoni çdo pajisje Apple përfshirë iPhone 12 të ri por gjithashtu mund të karikojë pajisje të tjera që nuk janë nga kompania Cupertino dhe janë në përputhje me standardin Qi.

Ky aksesor nuk shton karikues duke shtuar modën e Apple por ju mund të gjeni një specifik për këtë bazë dhe të tjerët për rreth 14 $ në faqen tuaj te internetit. Padyshim që kjo është pika negative e bazës së karikimit pasi është pikërisht ajo bazë e karikimit dhe në këtë rast nuk shton përshtatësin e murit për të qenë në gjendje të karikojmë pajisjet tona. Nga ana tjetër, përfshihet një kabëll USB C me gjatësi rreth 2 m në mënyrë që të lidhni bazën dhe të karikoni pajisjet tuaja.

Nomad Base Station Mini është padyshim një produkt perfekt për ata përdorues që udhëtojnë ose kanë pak hapësirë ​​në tryezën e tyre pasi dimensionet e tij të reduktuara lejojnë që ajo të vendoset kudo dhe në këtë mënyrë të karikojë pajisjet tona me qetësi. Projektimi i materialeve prodhuese të kësaj baze janë premium, Ne nuk do të kemi probleme në këtë drejtim si zakonisht me Nomad.

Në këtë rast baza e karikimit Station Mini ka çmim 60 dollarë dhe është në dispozicion direkt në faqen e tyre të internetit. Si gjithmonë në këto raste, ne rekomandojmë të shikoni dyqanet në vende të tjera për të shmangur tarifat ose shpenzimet doganore, në këtë rast Magnificent është faqja e internetit e referimit për vendin tonë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.