Nomad lançon lëkurën e re "Lëkurë" një lëkurë të dytë për iPhone 12 tuaj

lëkurë nomade

Sigurisht që Nomad është një nga kompanitë që ka më shumë aksesorë dhe cilësinë më të lartë për produktet e Apple. Ne jemi ndjekës besnikë të kësaj firme dhe kjo është ajo shumë nga kopertinat e tyre janë në të vërtetë të krahasueshme me ato të ofruara nga kompania Cupertino ose edhe më mirë në disa raste.

Tani firma kaliforniane sapo ka prezantuar një lëkurë të dytë për iPhone tuaj 12, 12 mini, 12 Pro dhe 12 Pro Max emri i të cilit është "Lëkurë lëkure". Kur themi e dyta i referohemi një lloj mbrojtësi të ekranit por për pjesën e pasme, me të cilën gërvishtjet e mundshme do të shmangen, por në asnjë rast nuk do ta mbrojë telefonin tuaj nga rënia.

Nomad lëshon mbrojtës të lëkurës prej lëkure

Ajo që është e qartë është se këto raste ju lejojnë të mbani iPhone 12 në një mënyrë shumë më të lirë, për ta emëruar atë në një farë mënyre. Nuk është një rast për t'u përdorur, por është një ngjitës i hollë 3M me lëkurë të klasës Horween e cila përdoret për kapakët e Nomad dhe e cila është plotësisht e pajtueshme, si mund të ishte ndryshe, me tarifën MagSafe. Kjo lëkurë është në dispozicion tani e tutje në faqen e internetit të Nomad për 29,95 euro dhe e gjejmë në ngjyrë kafe dhe të zezë ashtu siç përdorin për kapakët e tyre.

Por produktet e reja nuk mbeten vetëm në këtë lëkurë të dytë për pjesën e pasme të iPhone tuaj, ne gjithashtu mund të blejmë xhami i përparmë për 24,95 dollarëMe Ky është një aksesor shumë më i zakonshëm në mesin e përdoruesve të iPhone dhe pajisjeve të tjera të lëvizshme, por ato nuk nxjerrin në pah cilësinë dhe veshjen oleofobike që përfshijnë mbrojtësit e tyre për të shmangur gjurmët e gishtërinjve sa më shumë që të jetë e mundur. Ne jemi të sigurt se cilësia e këtyre mbrojtësve, në të dy rastet, është vërtet e lartë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.