Nomad lançon një ngjyrë të re të Case Rugged për AirPods Pro

Nomad ka lansuar një ngjyrë të re për rastin e tyre fantastik Rugged, krijuar posaçërisht për AirPods Pro të ri. Nëse tashmë kishim ngjyrat e zezë dhe kafe të errët, tani kemi këtë kasetë të bukur ngjyrë bezhë dhe të bardhë që duket spektakolare me kufjet e Apple.

Ndërsa ju tregojmë në rishikimin tonë, videoja e së cilës ju lëmë në këtë artikull, Rasti i thyer për AirPods Pro kombinon në mënyrë të përkryer lëkurën premium me një kornizë plastike që përveç që na ofron një dizajn fantastik për AirPods Pro shton mbrojtje që pak rastet në treg mund të mburren me. Nëse kësaj i shtojmë disa matje që llogariten në mënyrë që ajo të ndjehet si një dorezë e vërtetë dhe i përshtatet gjithçkaje pa asnjë zakon të vogël, dhe një vrimë e vogël për të parë drejtimin e karikimit të AirPods tonë, ky Këllëf i Rugged është një nga rastet që mund ta rekomandojmë më shumë për ata që duan mbrojtje dhe dizajn për kufjet e tyre.

I përbërë nga dy pjesë të pavarura, dhe plotësisht i pajtueshëm me karikimin pa tel (përveç karikimit përmes kabllit të Rrufesë, padyshim), tani mund të zgjedhim gjithashtu midis ngjyrës origjinale të zezë dhe një ngjyre të re "lëkure natyrale" me pjesën plastike në të bardhë., një dizajn që bën kontrast shumë më tepër sesa kutia e zezë ose kafe, dhe që i përshtatet vërtet AirPods Pro tonë. Çmimi i kësaj Rasti të ri të thyer është i njëjtë me çdo prej ngjyrave të tjera, 34,95 dollarë. Për momentin në dispozicion vetëm në dyqanin e tij zyrtar (lidhje), me ngjyra të tjera i kemi në dyqane të tjera si Macnificos (lidhje) shpresojmë së shpejti edhe në këtë ngjyrë të re.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.