Nomad lançon rripat e rinj të lëkurës të papërshkueshëm nga uji

Nomad është një nga ato firmat e aksesorëve që nuk pushojnë kurrë të na mahnitin në secilin prej produkteve të saj dhe mund të themi se një nga më të spikaturat dhe më të përfolurat ishte nisja e bazave të karikimit Qi me mundësinë e shtimit të Apple Watch, në atë kohë media bleu atë bazë karikimi me të cilën Apple duhej të kishte nisur dhe asnjëherë: AirPower.

Por sot nuk jemi në dijeni të kësaj baze spektakolare të karikimit që ata kanë në katalogun e produkteve të tyre, njofton sot firma rripat e rinj «Rripa aktivë» për Apple Watch. Këto janë rripa lëkure të papërshkueshëm nga uji që nuk do të lënë askënd indiferent.

Artikulli i lidhur:
Analiza e NOMAD Base Station, ngarkuesi pa tel që kufizohet me përsosmërinë

El dizajni, cilësia e materialeve dhe një çmim vërtet i arsyeshëm është thelbi i Nomad. Për një kohë të gjatë ne kemi qenë duke komentuar dhe duke shijuar personalisht disa nga produktet e saj të shumta dhe në këtë rast rripat e rinj të lansuar kanë një pamje spektakolare.

"Rripat aktivë" janë bërë prej lëkure hidrofobe dhe me disa brazda të shënuara nga brenda në mënyrë që të ajrosen dhe uji të mos mbetet i ndenjur. E vërteta është se këto rripa duken spektakolare, ata përdorin lëkurë të papërshkueshme nga uji Heinen nga Gjermania dhe shtrëngimi i tyre është bërë prej çeliku inox me logon e markës të gdhendur. Ekzistojnë dy modele në dispozicion për blerje dhe ato janë në përputhje me të gjitha Apple Watch 42 mm dhe 44 mm. Çmimi i rripave të rinj është 70 dollarë dhe ju tashmë mund t'i merrni ato në Uebfaqja e nomadit.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.