Nomad prezanton rastin e baterisë lëkure MagSafe

Bateri Nomad MagSafe

Duke ndjekur atë që duket se është bërë një traditë për Nomad e mbështjelljes së të gjitha produkteve që Apple hedh në treg, ky prodhues ka hedhur në treg një të ri Këllëf baterie MagSafe, një mbulesë mbrojtëse e bërë prej lëkure Horween, e njëjta që përdoret në të gjitha produktet e saj.

Lëkura Hoween me cilësi të lartë na sjell një dizajn shumë i ngjashëm me rastin për AirPods nga i njëjti prodhues, me një mbulesë plastike të mbuluar prej lëkure të zezë ose kafe. Brenda, ne gjejmë një rreshtim të butë mikrofibre që arrin deri në skajet.

Bateri Nomad MagSafe

Si çdo rast iPhone tjetër, edhe Magsafe Battery Case shtoni vëllim shtesë. Me nisjen e këtij kasti të ri, Nomad vë në dispozicion të të gjithë klientëve të saj një larmi të gjerë artikujsh për të mbrojtur AirPods, iPhone me kaseta të pajtueshme me MagSafe, kuletat, kutitë mbrojtëse iPad, shiritat Apple Watch, karikuesit. Desktop për iPhone, Apple Watch dhe AirPods ...

Nëse e keni blerë baterinë MagSafe ose po planifikoni ta bëni, nuk do të gjeni një produkt që ju ofron cilësi më të mirë sesa ky rast i ri Nomad, një rast që përputhet me kutinë e iPhone, kështu që nëse tashmë përdorni një nga këto, nuk duhet të mendoni dy herë.

Mbulesa e baterisë MagSafe e Nomad tani e para-porositshme përmes faqes së saj në internet me një çmim prej 19,95 dollarë, Një çmimi promovuesNdërsa kur mbaron promovimi i lansimit, çmimi i këtij rasti do të jetë 34,95 dollarë. Dërgesat e para të kësaj çështjeje të re do të fillojnë të transportohen nga 20 nëntor.

La Bateria MagSafe ka çmim 109 euro, ngjitet në pjesën e pasme të iPhone 12 dhe iPhone 12 Pro e tutje dhe ju lejon të karikoni pajisjen kudo.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.