Nomad prezanton bandën e re sportive për Apple Watch

Sport Rrap Nomad

Prodhuesi Nomad sapo ka prezantuar një rrip i ri sportiv për Apple Watch, një rrip i ri që i shtohet katalogut të gjerë të rripave që tashmë na ka ofruar më parë. Ky rrip i ri kombinon një estetikë sportive me një mekanizëm mbyllës që siguron Apple Watch në kyçin tonë.

Ky rrip i ri, shumë unoriginally pagëzuar si Sport rrip, është bërë nga fluroeslastometer, i njëjti material që Apple përdor në gamën e saj të rripave sportivë dhe kjo ofron një ndjenjë të shkëlqyeshme rehati, fleksibiliteti dhe qëndrueshmërie si dhe të jetë rezistente ndaj çdo lëngu.

Sport Rrap Nomad

Rripi ka një seri perforacionesh i krijuar jo vetëm për të zvogëluar peshën e përgjithshme, por edhe për të zvogëluar akumulimin e djersës kur praktikoni ndonjë ushtrim ose sport.

Ky rrip përdor një mekanizmi mbyllës me të kaluarënr që është i tëri në rrip, fundi i tij mbetet brenda, kështu që është plotësisht e sigurt ta përdorni me çdo lloj sporti që praktikojmë.

Ky rrip i ri del në treg dy muaj pasi modeli i mëparshëm i lançuar nga kompania, Rugged Strap, një rrip me një sipërfaqe të përafërt të bërë gjithashtu nga fluroeslastometer me një mbyllje tradicionale të kunjit.

Rripi i ri Sportiv i krijuar për veshje sportive është i disponueshëm vetëm në të zezë dhe ka çmim 49,95 dollarë. Për momentin është në dispozicion vetëm përmes faqes së saj në internet, kështu që nëse nuk doni ta blini atë jashtë vendit dhe të paguani shpenzime abuzive të transportit, thjesht duhet të prisni që ajo të mbërrijë në Spanjë, pasi që ndoshta do ta bëjë këtë brenda disa javësh, para Krishtlindjeve përmes shpërndarësve të tij të zakonshëm në Spanjë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.