MacX Video Converter Pro - Konvertoni, Ndryshoni, Shkarkoni Video 4K (Ofertë Speciale)

konvertues video macx

Kur bëhet fjalë për konvertimin e videove në formate të tjera, në internet kemi në dispozicion një numër të madh aplikacionesh, disa prej tyre falas, megjithatë, shumica e tyre na ofrojnë pajtueshmëri me disa formate video, jo të gjitha ato që na ofron MacX Video Converter Pro.

Nëse jeni duke kërkuar për një aplikacion që ju lejon shndërroni videot tuaja në ndonjë format tjetër, të jesh në gjendje ta luash atë në çdo pajisje, MacX Video Converter Pro Applicationshtë aplikacioni më i mirë aktualisht i disponueshëm në treg. Nëse doni të dini të gjitha tiparet që na ofron MacX Video Converter Pro, ju ftoj të vazhdoni të lexoni.

Çfarë është MacX Video Converter Pro?

MacX Video Converter Pro

Nëse zakonisht punoni me skedarë video ose në ndonjë rast, keni pasur nevojë të kryeni një lloj konvertimi, ka të ngjarë që të keni tronditur sa kohë mund të zgjasë procesi, veçanërisht kur bëhet fjalë për video më shumë se kohëzgjatja një orë. Koha e lartë e procesit është për shkak të faktit se shumica e aplikacioneve përdorin vetëm softuer shoqëruar me pajisje të pajisjeve.

MacX Video Converter, jo vetëm që përdor fuqinë e pajisjeve tona, por gjithashtu mbështetet në grafikë, kështu që arrin të zvogëlojë kohën e përpunimit, veçanërisht kur grafika e kompjuterit tonë është e fuqishme. Para kryerjes së konvertimit, ky aplikacion na lejon të shkurtojmë videon (nëse duam të konvertojmë vetëm një pjesë të imazhit), të zgjerojmë rezolucionin e saj ose edhe të prerë pjesë të videos. Por përveç kësaj, dhe sikur të mos mjaftonte kjo, gjithashtu na lejon shkarkoni video nga interneti.

Video Converter MacX nuk është një i porsaardhur në treg. Versioni i parë i këtij programi fantastik për tu konvertuar midis të gjithë formateve të disponueshëm në treg nisur në 2010, gati 10 vjet më parë. Që tani, më shumë se 90 milion përdorues e kanë përdorur rregullisht dhe vazhdojnë ta përdorin këtë aplikacion, një aplikacion që përpunon 7 milion video në vit.

Përkundër të gjitha karakteristikave që na ofron MacX Video Converter Pro, kompjuteri ynë nuk ka nevojë të jetë modeli i fundit ose të ketë të instaluar versionin më të fundit të macOS, pasi që punon pa ndonjë problem që nga OS X Snow Leopard. Edhe gjuha nuk është problem, sepse është plotësisht e përkthyer në español.

Çfarë na ofron MacX Video Converter Pro?

MacX Video Converter Pro

Shndërroni video me cilësi 4K / HD në çdo format

Konvertimi i një video me MacX Video Converter Pro është shumë i thjeshtë. Ndryshe nga aplikacionet e tjera, MacX na lejon të vendosim shpejt formatin e daljes në varësi të pajisjes në të cilën do të luhet, qoftë iPhone, iPad, tablet Android, smartphone Samsung, Huawei, Sony apo ndonjë prodhues tjetër.

Por përveç kësaj, ajo gjithashtu na lejon të zgjedhim format e daljes praktikisht automatikisht, nëse pajisja e synuar është një kompjuter Windows, një DVD (NTSC / PAL), një televizor inteligjent ...

Pasi të kemi zgjedhur pajisjen e destinacionit, do të shfaqen formate të ndryshme të përputhshme, duke theksuar se cila është më e rekomanduara dhe duke na lejuar modifikoni cilësinë e videos dhe duke na treguar kodekun që do të përdorë për të kryer shndërrimin.

Redaktoni videot para se të konvertoheni

Para se të bëjmë versionin në formatin që duam, ne mund ta modifikojmë videon për të kthyer vetëm një pjesë të videos, të shtojmë një ujëra ose titra, ta rrokullisim videon ose të shkurtojmë për të kthyer vetëm një zonë të funksionit të videos ideal për të bërë GIF të animuara.

Shkarkoni video nga interneti

Një tjetër tipar fantastik që na ofron kjo kërkesë është mundësia e të qenit në gjendje shkarkoni video direkt nga YouTube, video që më vonë mund t'i modifikojmë me aplikacionin falë numrit të madh të opsioneve që na ofron. Procesi i shkarkimit të videos është i pajtueshëm me grupe, kështu që ne mund të shtojmë një numër të madh të lidhjeve për të shkarkuar automatikisht, pa pasur nevojë të jemi të vetëdijshëm.

Regjistroni ekranin e pajisjeve tona

Po, gjithashtu na lejon regjistroni gjithçka që shfaqet në ekran të pajisjeve tona, në një zonë të njëjtë, duke treguar klikime të miut dhe duke përfshirë, nëse duam, audion e pajisjeve, një funksion ideal për regjistrimin e videove të lojës.

Zgjidhja më e mirë për të kthyer video midis formateve të ndryshme

MacX Video Converter Pro

Nëse jeni duke kërkuar për një aplikacion që ju lejon të punoni me video me lehtësi, redaktoni ato, shkarkoni video në YouTube, regjistroni ekranin dhe shumë më tepër MacX Video Converter Pro është aplikacioni më i mirë aktualisht i disponueshëm në treg:

 • Shndërroni video me cilësi 4K dhe HD në çdo format për të qenë në gjendje ta luani në çdo pajisje.
 • Kompresoni madhësinë e skedarëve në cilësi 4K dhe HD pa humbje të cilësisë.
 • Redaktoni, bashkoni, shkurtoni videot me lehtësi dhe shpejt.
 • Shkarkoni video dhe muzikë të preferuar nga më shumë se 1000 faqe në internet si YouTube, Vimeo, Facebook ...
 • Krijoni prezantime fotografike duke shtuar muzikë në sfond dhe pa pasur nevojë të përdorni Powerpoint.

Në Krishtlindje, MacX Video Converter Pro me gjysmë çmimi

MacX Video Converter Pro

Ashtu si gjatë së Premtes së Zezë, shumë prej tyre janë kompanitë që përfitojnë nga festat ose festimet për të inkurajuar blerjet midis përdoruesve të tyre të mundshëm. Çmimi i zakonshëm për versionin e plotë të MacX Video Converter Pro është 59,95 dollarë, por ne mundemi shkarkoni provën falas dhe merrni zbritje 50% për Krishtlindje, vetëm 29,95 dollarë.

MacX Video Converter Pro

Para se të blini aplikacionin, ideali është të jeni në gjendje ta provoni, diçka që mund ta bëjmë duke shkarkuar aplikacionin falas, një aplikacion që na ofron një seri kufizimesh derisa të fusim numrin e vlefshëm të licencës për të zhbllokuar kufizimet e ofruara nga ky version siç janë kufizimi i konvertimit të videos në 5 minuta, azhurnime falas dhe mbështetje telefonike dhe email 24 orë në ditë, 7 ditë në javë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.