Dhuratat e Apple për Ditën e Babait: AirPods 3 për 159 euro

3 AirPods

Dita e Babait, 19 Marsi, është një ditë e shkëlqyer për të përfituar nga ofertat e ndryshme të disponueshme për këtë ditë që mund të gjejmë gjatë këtyre ditëve. Njëri prej tyre gjendet në AirPods të gjeneratës së 3-të, disa AirPods që mundemi gjeni në Amazon për 159 euro.

Siç e dini ndoshta, gjenerata e tretë AirPods, ata kanë një çmim prej 199 euro. Nëse përfitojmë nga kjo ofertë, kursejmë 20% në çmimin e saj të zakonshëm.

Gjithashtu, duke blerë nga Amazon, ne e dimë se Apple qëndron pas kësaj, kështu që do të gëzojmë të njëjtat garanci sesa nëse e blinim direkt nga Apple.

Çfarë na ofrojnë gjenerata e tretë AirPods

Gjenerata e tretë AirPods na ofron praktikisht të njëjtat funksione që mund të gjenim tashmë si në gjeneratën e parë ashtu edhe në atë të dytë, por me përmirësime interesante.

Gjenerata e tretë AirPods kanë një kërcell më të shkurtër dhe dizajni ku ndodhen kufjet është shumë i ngjashëm me AirPods Pro, por pa jastëkët që janë të ngulitur në veshët tanë për të na izoluar nga zhurma.

Pavarësisht se ka një shtyllë më të vogël, gjë që mund të bëjë që dikush të mendojë se bateria është më e vogël, nuk është. Ndërsa gjenerata e dytë e AirPods na ofron deri në 5 orë autonomi pa ndërprerje, Gjenerata e tretë AirPods rrit autonominë deri në 3 orë.

Ndryshe nga gjenerata e dytë, gjenerata e tretë AirPods janë të pajtueshme me audio hapësinore, edhe pse me këtë të aktivizuar, autonomia zvogëlohet me një orë.

Përveç kësaj, kutia e karikimit, ato shkojnë nga 24 orë të gjeneratës së parë dhe të dytë të AirPods 30 orë të ofruara nga i treti.

Kutia e karikimit është e përputhshme me MagSafe, gjë që do të na lejojë karikoni me çdo bllok karikimi me valë dhe bëni pa kabllon e rrufesë.

Blini AirPods 3 për 159 euro

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.