Ofertat Anker për Amazon Prime Day

Si çdo vit, vera është një kohë e mirë për të blerë produkte në Amazon falë Prime Day, e cila këtë vit do të zhvillohet midis 12 dhe 13 korrikut. Ne kemi zgjedhur ofertat më të mira të Anker, me produkte të shkëlqyera me çmime të shkëlqyera.

Anker ka një katalog shumë të gjerë produktesh, me kufje për anulimin e zhurmës, kamera sigurie, bateri për iPhone tuaj ose fshesa elektrike inteligjente për të pastruar shtëpinë tuaj ndërsa jeni larg. Kjo është përzgjedhja e produkteve më të mira me ofertat më të mira për këtë Ditë Amazon Prime.

kufje dhe altoparlantë

Soundcore na ofron kufje dhe altoparlantë me vlerë të shkëlqyer për para. Ne mund të marrim kufje TWS me anulim të zhurmës me një çmim shumë më të ulët nga sa mund ta imagjinoni dhe me një cilësi tingulli që përmbush pritshmëritë.

RoboVac G20 Hibrid

Një fshesë me korrent e shkëlqyer inteligjente që mund ta kontrolloni nga celulari juaj ose me Alexa për të mbajtur shtëpinë tuaj të pastër gjatë gjithë vitit, dhe veçanërisht kur nuk jeni në shtëpi falë programimit të tij inteligjent. Gjatë këtyre ditëve mund ta merrni për 209,99 € (lidhje)

Karikuesit

Mbajtja e iPhone tuaj të karikuar është thelbësore gjatë pushimeve, jo vetëm për të mbajtur kontakte me familjen dhe miqtë, por edhe për të kapur fotot dhe videot më të mira. Një bateri portative ose një karikues i shpejtë kompakt për udhëtime ata janë shoqëruesit tuaj më të mirë në pushimet tuaja.

Kamerat e sigurisë

Anker ka një shumëllojshmëri të gjerë të kamerave të sigurisë duke mbuluar të gjithë gamën e çmimeve. Nga kamerat e thjeshta deri te telefonat me dyer me video, të përputhshëm me HomeKit Secure Video ose sistemet e plota të mbikëqyrjes video për shtëpinë tuaj.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.