Anker ofron për bateri, kufje dhe pajisje të tjera gjatë të Premtes së Zezë

Oferta nga Anker

Duke përfituar nga Black Friday ju mund të merrni disa produkte Anker me një çmim shumë të mirë. Kjo është përzgjedhja që kemi bërë për ju me produktet më të mira dhe zbritjet më të mira.

E Premtja e Zezë është alternativa më e mirë për të marrë atë produkt që kishte qenë në listën tuaj të dëshirave për një kohë të gjatë, ose për të përgatitur letrën drejtuar Tre Burrave të Urtë këtë vit. Me oferta që fillojnë sot më 18 Nëntor dhe vazhdojnë deri më 28 Nëntor, Anker dhe markat e tij ofrojnë çmime speciale në Amazon.es për shumë prej produkteve të tyre. Këto janë ofertat më interesante.

Kufje Soundcore Q45

kufje me bazë zëri

Anker na ofron markën Soundcore me vlerë të shkëlqyer për paratë dhe lloje të ndryshme kufjesh për të gjitha shijet dhe buxhetet.

 • Bërthama e zërit Q45: kufje me shirit koke me autonomi deri në 50 orë, anulim zhurme dhe zë Hi-Res me LDAC, të cilat përgjithësisht kushtojnë 149 € dhe tani mund t'i merrni për 119,99 € (lidhje).
 • Soundcore Space A40: kufje të vërteta me valë me anulim adaptiv të zhurmës, autonomi mahnitëse prej 50 orësh falë kutisë së karikimit dhe zërit Hi-Res me LDAC, të cilat zakonisht kushtojnë 99,99 € dhe tani mund t'i merrni për 79,99 € (lidhje).
 • Soundcore Liberty 3 Pro: kufje të vërteta me valë me anulim të lartë të zhurmës të përshtatura për veshin tuaj, tingull superior HiRes dhe autonomi 32-orëshe falë kutisë së karikimit. Zakonisht ato kushtojnë 132,99 € dhe tani kushtojnë 109,99 € (lidhje).

Ngarkues Anker

karikuesit dhe bateritë

Anker na ofron karikues më të avancuar, siç janë modelet GaN të gjeneratës së tretë që ofrojnë fuqi të larta karikimi me një madhësi të vogël. Bateritë e jashtme me sistemin MagSafe ju lejojnë të rikarikoni iPhone në mënyrë komode, pa kabllo. Këto janë ofertat më interesante:

 • Anker 737 GaNPrime 120W: një karikues me dy porte USB-C dhe një USB-A, dhe një fuqi totale karikimi prej 120 W. Çmimi i tij i zakonshëm është 94,99 € dhe tani mund ta merrni 74,99 € (lidhje)
 • Anker 633 PowerCore Magnetic: një bateri e jashtme 10.000 mAh me një sistem MagSafe që ngjitet në iPhone në mënyrë magnetike dhe gjithashtu ka një mbështetje të integruar. Çmimi i tij i zakonshëm është 79,99 € dhe tani kushton 59,99 € (lidhje).
 • Anker Nano 3 30W: Një karikues i vogël USB-C me fuqi 30 W për të rimbushur shpejt iPhone ose iPad tuaj. Çmimi i tij i zakonshëm është 24,99 € dhe tani ka një çmim prej 20,99 € (lidhje).

folësit

Soundcore nuk prodhon vetëm kufje, ato prodhojnë altoparlantë portabël me të cilin mund të shijoni muzikën tuaj kudo.

 • Soundcore Motion Boom Plus: një mega altoparlant i jashtëm, me zë stereo, rezistencë IPX7 dhe një gamë deri në 24 orë. Çmimi i tij ishte 179,99 € dhe gjatë këtyre ditëve kushton 134,99 € (lidhje)
 • Soundcore Motion+: Me fuqi 30 W, ky altoparlant Bluetooth ka zë HiRes, 12 orë autonomi dhe rezistencë IPX7. Çmimi i tij është zakonisht 99,99 € dhe tani kushton vetëm 79,99 € (lidhje)

Produkte të tjera

Përveç atyre të përmendura tashmë, ne kemi në shitje edhe produkte të tjera nga kategoritë e tjera gjatë kësaj jave të Black Friday.

 • eufyCam 3C: sistem video survejimi i perbere nga dy kamera 4K me bateri te integruar, memorie lokale, sistem inteligjence artificiale me njohje fytyre..., me cmim te rregullt 519€ dhe qe tani mund ta merrni per vetem 399€ (lidhje)
 • eufy RoboVac G20 Hybrid: robot fshesë me korrent, fuqi thithëse 2500Pa dhe sistem navigimi Gyro. Çmimi i tij bie nga 279,99 € në 179,99 € (lidhje).
 • Anker Work B600: Uebkamera e dizajnit të gjitha-në-një me kamerë 2K, shirit ndriçimi dhe 4 mikrofona të integruar. Çmimi i tij është zakonisht 229,99 € dhe tani kushton 159,99 € (lidhje)

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.