Ofertat më të mira në Amazon Prime Day (15 korrik)

E hënë, 15 korrik dhe kjo do të thotë se Dita e Kryeministrit të Amazon sapo ka filluar. Shtë mundësia për të marrë ato produkte që i keni ndjekur për një kohë të gjatë dhe që nuk keni mbaruar të vendosni të blini për çmimin e tyre. Ulje që ndonjëherë arrijnë 50% ato i bëjnë çmimet e shumë produkteve të papërmbajtshëm.

Telefonat inteligjentë, duke përfshirë modele të ndryshme të iPhone, iPad, MacBooks dhe laptopë të tjerë, orë inteligjente, altoparlantë inteligjentë dhe normalë ... katalogu i teknologjisë me zbritje këto ditë është i madh dhe ne duam t'ju ofrojmë çdo ditë ofertat më të mira që të mos çmendeni duke kërkuar. Përzgjedhja jonë e produkteve Apple dhe jo-Apple është si më poshtë.

iPhone

Kemi modele të ndryshme të iPhone në dispozicion me çmime që fillojnë nga 264 €, një çmim novator për një telefon si ai i Apple. Nëse po kërkonit një iPhone dhe nuk donit të shpenzonit të gjitha kursimet për vitin, hidhni një vështrim në këto opsione që ju ofron Amazon:

 • IPhone 7 i rinovuar 32 GB 264 € (lidhje) Gjithashtu i disponueshëm në kapacitete, çmime dhe ngjyra të tjera.
 • iPhone 8 64 GB 549 € (lidhje) gjithashtu i disponueshëm në ngjyra dhe kapacitete të ndryshme
 • iPhone 8 Plus 64 GB 649 € (lidhje)
 • iPhone XS 64 GB 899 € (lidhje)

Kompjutera Mac

Ne gjithashtu kemi mundësinë të marrim kompjutera Mac me çmime shumë më të ulëta se zakonisht, duke na kursyer më shumë se 500 € në disa modele. Kjo është zgjedhja jonë me ofertat më të mira:

 • MacBook 12 ″ M3 256 GB nga 999 € (lidhje)
 • iMac 21 ″ 4K nga 1199 € (lidhje)
 • iMac 27 ″ 5K nga 1799 € (lidhje)

iPad Pro

Tabletat Apple janë ende mbretërit e padiskutueshëm të tregut, azhurnimi në iPadOS nga shtatori më në fund do t'u japë atyre vitaminat që ne të gjithë dëshironim, dhe tani ju gjithashtu mund t'i merrni ato me një çmim të bujshëm.

 • iPad Pro 12,9 ″ 64 GB WiFi + celular 799 € (lidhje)
 • iPad Pro 12,9 ″ 256 GB 899 € (lidhje)
 • iPad Pro 12,9 ″ 512 GB 999 € (lidhje)

Altoparlantë të Amazon Echo

Altoparlantët inteligjentë të Amazon-it janë një nga më të shiturit për veçoritë dhe çmimin e tyre dhe tani mund t’i merrni edhe më lirë:

 • Echo Input për 19,99 € (lidhje)
 • Echo Dot 29,99 € (lidhje)
 • Jehona 59,99 € (lidhje)
 • Echo Plus 99,99 € (lidhje)
 • Echo Show 5 59,99 € (lidhje)
 • Echo Show 189,99 € (lidhje)

Aksesorë dhe pajisje të tjera

Aksesorë të tjerë të pajtueshëm me pajisjet tona Apple janë gjithashtu në dispozicion me çmime të jashtëzakonshme. Kjo është zgjedhja jonë personale:

 • UE BOOM 2 59,99 € (lidhje)
 • UE MEGABOOM 3 + Echo Input 169,99 € (lidhje)
 • B&O BeoPlay H9i 318,95 € (lidhje)
 • B&O BeoPlay A1 132 € (lidhje)
 • Lojë Sonos: 1 129 € (lidhje)
 • Llamba Phillips Hue - Paketa nga 32 € (lidhje)

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.