Ofertat më të mira për aksesorët për Black Friday

Megjithëse kemi disa ditë me të Premten e Zezë, ofertat "e vërteta" fillojnë nga sot, apo edhe nesër, dhe si mund të ishte ndryshe Ne kemi zgjedhur më të mirët kështu që ju nuk duhet të çmendeni duke kërkuar në të gjithë internetin. Rastet, karikuesit, rripat për Apple Watch ... të gjitha llojet e aksesorëve për iPhone, iPad, Mac, AirPods dhe Apple Watch tuaj të produkteve me cilësi të lartë me çmime vërtet interesante në ofertat kohëzgjatja e të cilave ndryshon, prandaj bëni kujdes sepse mund t'i humbni. Këtu ju lëmë përpilimet sipas markave.

NOMAD

Marka Kaliforniane na ofron të gjithë katalogun e saj të aksesorëve me zbritje deri në 70% në disa raste. Ju mund të gjeni kuti lëkure premium për 14.95 dollarë ose rripa lëkure Apple Watch për 29.95 dollarë. një pazar i vërtetë. Ne ju lëmë lidhjet sipas llojit të zbritjes:

Mujjo

Prodhuesi i mbulesave dhe dorezave na ofron katalogun e tij me 25% zbritje duke përdorur kuponin # 25fund në dyqanin tuaj online. Isshtë mundësia perfekte për tu kapur. një nga mbulesat e shkëlqyera prej lëkure, ose me dorezat e saj të prekshme që janë absolutisht spektakolare në të gjitha materialet në dispozicion. Ju mund t'i hidhni një sy katalogut të tyre në këto lidhje:

UAG

Prodhuesi i rasteve iPhone dhe iPad gjithashtu ka pajisje të tjera si rripat e Apple Watch. Projektimet e tyre kopjohen nga shumë prodhues, por ajo që nuk arrijnë të kopjojnë është lehtësia e mbulesave të tyre dhe mbrojtja që ata ofrojnë. Për këtë të Premte të Zezë ajo na ofron ulje të konsiderueshme në mbulesa për të gjitha llojet e pajisjeve, por ne gjithashtu mund të shtojmë një zbritje prej $ 25 për porositë mbi 65 $, një ofertë e vështirë për t’i rezistuar. Ju mund të përdorni të gjitha produktet me zbritje në kjo lidhje dhe mos harroni të përdorni kodin I MBYLLUR për të marrë zbritjen shtesë.

Dymbëdhjetë Jug

Prodhuesi i Librit të famshëm BookBook për iPhone, iPad dhe Mac gjithashtu arrin në kohë për takimin me Black Friday dhe na ofron ulje të ndryshueshme pothuajse në të gjithë katalogun e saj. Ofertat janë të vlefshme nga 29 Nëntori, kështu që do të duhet të prisni pak, por tani mund t'i shkruani në mënyrë që të mos i mbaroni. Disa nga më interesantet janë:

Sonos

Marka jonë e preferuar e altoparlantëve gjithashtu përfshin zbritje për këtë të Premte të Zezë, një mundësi e shkëlqyeshme për të zgjeruar sistemin tonë audio ose për ta filluar atë. Mbështetje AirPlay 2, asistentë inteligjentë të integruar (Alexa dhe Google Assistant), një cilësi e padiskutueshme e zërit dhe pajtueshmëria me shërbimet kryesore muzikore janë pikat e forta të tij, dhe tani me një çmim të shkëlqyeshëm.

  • Sonos One SL -30 €, 169 € (lidhje)
  • Sonos One- 50 €, 179 € (lidhje)
  • Rreze Sonos -80 €, 369 € (lidhje)
  • Sonos Nën- 100 €, 699 € (lidhje)

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.