Ofertat më të mira HomeKit në Amazon Prime Day

Ka më pak se 24 orë derisa të mbarojë Dita e Kryeministrit të Amazon dhe nëse keni akoma një kartë krediti me një bilanc, është një mundësi e shkëlqyeshme për të marrë pajisje të përputhshme me platformën demotike të Apple, HomeKit. Ose për të filluar në demotikë, ose për të plotësuar katalogun e pajisjeve inteligjente për shtëpinë tuaj, këto oferta është e vështirë të rezistosh.

Ne ju paraqesim ofertat më të mira që mund të gjeni në Amazon gjatë kësaj Dite Kryeministri. Nxitoni sepse kanë mbetur vetëm disa orë dhe më pas çmimet e këtyre aksesorëve do të kthehen në normalitet, prandaj mos u pendoni nesër për atë që nuk keni bërë sot.

lifx

Isshtë një nga markat më të rëndësishme në prodhimin e dritave inteligjente, e pajtueshme me HomeKit dhe platforma të tjera si Amazon Alexa. SLlambat tona janë të një cilësie të shkëlqyeshme, me një intensitet të dritës që pak mund të përputhen, dhe me disa elemente dekorativë vërtet të jashtëzakonshëm. Për më tepër, llambat e saj lidhen direkt me rrjetin WiFi, pa pasur nevojë për koncentrate. Këto janë ofertat më të mira:

 • Llambë LED shumëngjyrësh LIFX 11W 34,99 € (lidhje)
 • Llambë LED LIFX Mini shumëngjyrësh 9W 29,99 € (lidhje)
 • Rreze LIFX shumëngjyrësh 149,99 € (lidhje)

prag

eve (e njohur më parë si elgato) është një markë kushtuar prodhimi i aksesorëve të pajtueshëm me HomeKit në pothuajse të gjitha kategoritë: sensorë të temperaturës, priza inteligjente, ndriçim, rryma elektrike, ujitje në kopsht ... Këto janë ofertat më të mira për produktet e tyre.

 • Energjia e pragut (priza inteligjente) 34,99 € (lidhje)
 • Eve Door and Window (sensori i hapjes së dyerve dhe dritareve) 26,85 € (lidhje)
 • Dhoma e pragut (monitori i cilësisë, temperatura dhe lagështia) 68,99 € (lidhje)

tado°

tadoº është një prodhues që ka në katalogun e tij me termostate të ndryshme për ngrohje dhe kontroll të kondicionimit. Modele të përputhshme HomeKit janë në shitje këtë Prime Day me çmime shumë tërheqëse.

 • tadoº Termostat i zgjuar për ngrohje 129,99 € (lidhje)
 • tadoº Kontrolli i kondicionimit të ajrit 69,99 € (lidhje)

Philips Hue

Markë kuintesenciale në ndriçimin inteligjent. Shtë e vështirë të zgjedhësh diçka nga katalogu i saj, sepse ajo ka shumë paketa të ndryshme, ura, të gjitha llojet e llambave, llambave ... gjëja më e mirë është që të shkoni direkt në katalogun e tyre të ofruar dhe të zgjidhni atë që dëshironi (lidhje)


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.