Eufy merret me kamera sigurie për Black Friday

Java e të Premtes së Zezë fillon dhe sot kemi tashmë disa zbritje shumë interesante për të krijuar sistemin tuaj të mbikëqyrjes video në shtëpi me këto kamera sigurie Eufy me një çmim të shkëlqyeshëm.

Telefoni i derës video pa tel 2K

Kjo ndërfaqe video ka një aparat fotografik Sony me rezolucion 2K, një bateri të integruar 6-mujore dhe mundësinë e karikimit përmes kabllit, hapësirën e brendshme brenda panelit të kontrollit që përfshihet dhe kontrollin nga aplikacioni i tij iPhone nga i cili mund të menaxhoni të gjitha kamerat tuaja. Eufy, pa ndonjë kosto shtesë, sepse nuk ju nevojitet asnjë lloj pagese mujore për ta përdorur atë. Ka funksione të përparuara si zonat e zbulimit ose zbulimit të njerëzve në mënyrë që të mos njoftoheni kur nuk është e nevojshme. Çmimi i tij i zakonshëm është 199.99 €, por tani çmimi i tij bie në 139.99 € në Amazon (lidhje).

Kamera e brendshme 2K

Nëse ajo që dëshironi është një aparat fotografik për brendësinë e shtëpisë, kjo është zgjedhja juaj. Me rezolucion 2K dhe memorje të brendshme përmes kartës microSD, kjo kamerë ka të gjitha sistemet më të përparuara të zbulimit, siç janë njohja e fytyrës, zbulimi i të qarit, diskriminimi midis njerëzve dhe kafshëve dhe mundësia e përcaktimit të zonave të zbulimit. Isshtë gjithashtu në përputhje me videon HomeKit Secure nëse dëshironi të zgjeroni rrjetin tuaj të kamerave në platformën e automatizimit të shtëpisë të Apple. Çmimi i tij i zakonshëm është 39,99 € por tani është në dispozicion për 27.99 € në Amazon (lidhje)

EufyCam 2 për ambiente të brendshme dhe të jashtme

Nëse ajo që po kërkoni është se si të vendosni një sistem të tërë të mbikëqyrjes video, ju mund të interesoheni për këtë paketë Eufy. Përfshin dy kamera wireless me një bateri që lejon një autonomi deri në një vit, certifikimin IPX67 që lejon që ajo të vendoset brenda dhe jashtë, rezolucionin FullHD 1080p dhe sistemin e zbulimit më të përparuar me identifikimin e kafshëve, zonat e personalizueshme të zbulimit, etj. Për më tepër, ju harroni tarifat mujore sepse mund t'i ruani videot në nivel lokal, brenda bazës së tij që përfshihet në paketë. Çmimi i tij i zakonshëm është 349,99 € por tani është ulur në 209,99 € në Amazon (lidhje).


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.