Ofertat e Javës së së Premtes së Zezë në iPhone, iPad dhe Apple Watch

Amazon tashmë ka ofertat e saj gati për sot në javën e së Premtes së Zezë dhe ne kemi zgjedhur ato më interesantet në pajisjet dhe aksesorët e Apple. Shtë mundësia për të blerë iPhone, Apple Watch ose AirPods tuaj të ri, ose për të gjetur aksesorin perfekt që po kërkoni.

Apple Rights Watch

Modeli i fundit i orës së Aple është në shitje me një zbritje të konsiderueshme në Amazon. Merrni orën inteligjente më të përparuar të momentit, me një sensor të rrahjeve të zemrës, sensorin e oksigjenit, elektrokardiogramën dhe të gjitha funksionet që mund të imagjinoni me çmimin më të ulët që mund të gjeni tani. Ekzistojnë gjithashtu oferta interesante për Apple Watch SE dhe modelet e mëparshme.

iPhone

Mund të gjejmë oferta edhe në smartphone Apple. Merrni përpara Krishtlindjeve dhe merrni modelin që keni pritur për një kohë të gjatë me një çmim të zbritur. Gëzoni një nga kamerat më të mira në treg dhe të gjitha tiparet që ofron ky smartphone, me dyqanin më të rëndësishëm të aplikacioneve dhe sigurinë që të dhënat tuaja do të mbesin gjithmonë tuajat.

AirPods

Kufjet Apple kanë ndryshuar tregun e kufjeve pa tel. Tani mund të merrni kufjet Bluetooth më të kërkuara të momentit me një çmim special. Gëzoni muzikën më të mirë me tingullin më të mirë dhe autonominë më të gjatë dhe harroni kabllot përgjithmonë.

Pajisje të tjera

Ju gjithashtu mund të merrni zbritje të konsiderueshme në aksesorët për pajisjet tuaja Apple: karikues, mbulesa, kabllo ... Këtu ne zgjedhim ofertat më të mira që kemi gjetur në Amazon.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.