Ofertat e I-CaseBoard për të Premten e Zezë

tabela e akullt

Çdo ditë ka më pak kohë për të mbërritur e Premtja e Zezë e famshme dhe çdo ditë e më shumë dyqane po i bashkohen asaj çmenduri e ofertave dhe produkteve me zbritje.

Këtë herë duam të flasim me ju rreth i-tabela, Një Dyqan në internet aksesorë iPhone & iPad e cila na sjell një seri zbritjesh për produkte të ndryshme interesante. Ata na kanë lejuar të provojmë një njësi të 3 produkteve në shitje dhe e vërteta është se përshtypja që kemi pasur ka qenë shumë pozitive. Le të shohim se cilat janë ato:

i-Case Board X6

pllaka e pllakave-x6

I-CaseBoard X6 është ai tastierë e jashtme për iPad Air 2 dhe iPad Pro 9,7 inç që ju lejon të rrisni mundësitë e iPad përmes një tastiere me një mbulesë që do ta bëjë shkrimin e postave elektronike ose dokumenteve një detyrë shumë më të rehatshme dhe të thjeshtë.

Modaliteti i lidhjes është shumë i thjeshtë, thjesht duhet të vendosni iPad brenda kutisë së tastierës, lidhni tastierën përmes Bluetooth dhe kjo eshte.

tastiera icaseboard-x6

Su trup i fortë alumini Kjo lejon të mbrojë iPad nga të gjitha llojet e goditjeve dhe pa na penalizuar shumë për sa i përket peshës. Ajo vjen e pajisur me një bateri të integruar Powerbank 2800 mAh që karikohet në më pak se 2 orë dhe na lejon deri në 100 orë përdorimi të tastierës.

Për të përfituar sa më shumë nga iPad-i juaj, ju keni çelësat e veçantë të funksionit (shtëpi, kopjo, ngjit, shkëlqim lart e poshtë, vëllim lart e poshtë, etj) kështu që përdorimi i iPad nuk ka qenë kurrë më komod.

tastiera e përparme

Çmimi i tij origjinal është 119 €, por falë Black Friday ne mund të shijojmë një nga këto oferta:

  • tastiera i-CaseBoard X6 nga vetëm 99,95 € duke klikuar këtu.
  • blini tastierën me çmimin e saj origjinal dhe merrni një mbulesë të powerbank si një dhuratë për iPhone 6 / 6S duke klikuar këtu.

Kufje Festi & Holi Case + Helmeta Sportive

këllëf iphone-6

Kopertina e Festi & Holi është një këllëf mbrojtës për iPhone 6 / 6S që na lejon të mbrojmë iPhone nga rëniet e mundshme, uji dhe rëra.

Isshtë në dispozicion me një çmim prej 19,98 € me zbritje të aplikuar tashmë.

helmetat

Nga ana e tyre, helmetat sportive janë kufje që lidhen me iPhone përmes Bluetooth dhe janë krijuar posaçërisht për t'u përdorur gjatë sporteve. Ato ju lejojnë të sinkronizoni deri në dy iPhone në të njëjtën kohë, keni një diapazon deri në 10 metra, janë shumë të lehta dhe të rehatshëm për t'u përdorur dhe na lejojnë të dy të dëgjojmë muzikë dhe t'i përgjigjemi telefonit në një mënyrë të rehatshme dhe të thjeshtë.

Su Çmimi i zvogëluar është 34,95 €.

Por gjatë kësaj të Premte të Zezë ata do të kenë një ofertë speciale për të cilën Ju mund të blini një paketë të të dy produkteve vetëm për 30 €.

Dhe këto janë të gjitha ofertat i-CaseBoard; shpresojme te ju pelqejne.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.