Frank Ocean lëshon albumin e tij vizual ekskluzivisht për Apple Music

muzika e sinqertë-oqean-mollë

Rreth dy javë më parë mësuam se Frank Ocean, artisti i njohur Rithm & Blues, do të lëshonte ekskluzivisht për Apple Music albumin e tij të radhës me titull «Djemtë nuk qajnë«Por nuk qëndron këtu, artisti ka nxjerrë gjithashtu ekskluzivisht për Apple Music një vepër të quajtur «I pafund«, Një album vizual. Apple vazhdon të promovojë shërbimin e saj të transmetimit të muzikës bazuar ekskluzivisht në artistë, duke tërhequr kështu në radhë të parë adhuruesit e vendosur të këtyre artistëve, të cilët të paktën do të provojnë shërbimin dhe do t'i japin një shans para se të zgjedhin ofertën e Cupertino ose atë të konkursit.

Në këtë album vizual prej dyzet e pesë minutash mund të shohim këngë të reja nga artisti. Gjithashtu, në tekstin e përmbledhjes ne lexojmë një paralajmërim:

Qëndroni në pritje këtë fundjavë për më shumë përmbajtje nga Frank.

Në të vërtetë, kjo fundjavë është data e planifikuar për publikimin e albumit të ri të Frank Ocean, i cili pritet nga të gjithë adhuruesit e tij anembanë globit. I pafundDjemtë nuk qajnë Këto janë dy përmbajtjet e fundit ekskluzive të Apple Music, por jo të vetmet, pasi vitin e kaluar kemi gjetur më shumë artistë dhe vepra, si p.sh. Views nga Drake, 1989 Turne Botëror Drejtpërdrejt nga Taylor Swift (po, ai që filloi një kryqëzatë kundër Apple Music në ditët e para) dhe kënga më e fundit nga Katy Perry, Ngrihu

Nëse dëshironi të përdorni përmbajtjen e I pafund, ne ju lëmë lidhjen në këtë LINK. Dhe nëse ende hezitoni midis Apple Music ose Spotify, mund të hidhni një vështrim në cilindo nga krahasimet tona për të zgjedhur. Personalisht, Në fund, më në fund vendosa të zgjedh Spotify., Unë e shoh ndërfaqen e përdoruesit më miqësore dhe sistemin më të rrjedhshëm, megjithatë, integrimi i Apple Music është optimal në sistem dhe zhvilluesit e Apple kanë premtuar ta optimizojnë atë me ardhjen e iOS 10.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.