Apple Watch e Premtes së Zezë

Ekrani i natës i Apple Watch

Më 25 nëntor festohet e Premtja e Zezë, një nga ditët më të mira të vitit për pazar para Krishtlindjeve. Nëse planifikoni të rinovoni Apple Watch tuaj të vjetër ose të blini Apple Watch tuaj të parë, e Premtja e Zezë është dita më e mirë për ta bërë këtë, pasi me afrimin e Krishtlindjeve, çmimet do të rriten dhe do të jetë praktikisht e pamundur të merrni një ofertë.

Ashtu si në vitet e mëparshme, e Premtja e Zezë do të zgjasë jo vetëm një ditë, por do të zgjasë do të zgjatet edhe gjatë ditëve të mëparshme, dhe ofertat e para do të nisin disa ditë më parë dhe do të përfundojnë në datën 28 ​​të të njëjtit muaj me Cyber'Monday. Sigurisht që dita më e rëndësishme do të vazhdojë të jetë data 25, dita në të cilën festohet zyrtarisht e Premtja e Zezë.

Cilat modele të Apple Watch janë në shitje të Premten e Zezë

Apple WatchSE

TOP OFERTA Apple Watch SE...
Apple Watch SE...
Nuk ka komente

Me disa vite në treg, gjejmë Apple Watch SE, një model që nuk na ofron të njëjtat funksione që mund ta gjejmë në Serinë 8, por nëse një dizajn me ekran më të madh se seritë e mëparshme.

Ky model zakonisht mund të gjendet në oferta, pra nuk do të mungojë gjatë festës së të Premtes së Zezë.

Apple Watch Series 7 41mm

Edhe pse versioni i Serisë 8 i orës inteligjente të Apple tashmë ka dalë, e vërteta është se Seria 7 është ende një produkt i shkëlqyer të keni parasysh të blini gjatë të Premtes së Zezë.

Me kohën që ka dalë në treg, nuk do të jetë e vështirë të gjendet në këtë model me një çmim më shumë se interesant në versionin e tij 41 mm.

Apple Watch Seria 7 çeliku 45 mm

Apple Watch Series 7 është gjenerata e parafundit e Apple Watch, një produkt mjaft i përditësuar që ka edhe këtë version tjetër me një numërues 45 mm. Nuk ka gjasa që gjatë festës së të Premtes së Zezë, gjejmë disa oferta të Serisë 8 të re, por po të Serisë 7 që vazhdon të ofrojë funksionalitet mjaft të mirë.

Apple Watch Seria 6 prej çeliku

TOP OFERTA Apple Watch Series 6 ...

Seria 6 është një nga opsionet më të mira në dispozicion sot nëse doni të blini një Apple Watch. Dallimi i vetëm me Apple Watch Series 7 është se ky model i ri ka një madhësi më të madhe të ekranit, pa shtuar ndonjë funksionalitet të ri shtesë.

Me lançimin e Serisë 8, Seria 6 është bërë një zgjedhje e shkëlqyer, jo vetëm sepse ka ulur çmimin e saj, por edhe sepse nuk do të na mungojnë shumë nga funksionet e Serisë 8.

Aksesorë Apple Watch me zbritje

Stacion karikimi NEWDERY

Stacioni NEWDERY...
Stacioni NEWDERY...
Nuk ka komente

Nuk duhet ta humbisni as këtë shans, Një aksesor i domosdoshëm për Apple Watch tuajSi është ky stacion karikimi? Është shumë kompakt, i përsosur për udhëtime dhe është i pajtueshëm me Seritë 8, 7, 6, 5, 2, 2, 1 dhe SE.

Kasë mbrojtëse RhinoShield

Kjo kuti polimer është shumë rezistente, e bërë për t'i bërë ballë goditjeve dhe bie deri në 1.2 metra lartësi. Përshtatet në mënyrë të përkryer me Apple Watch 8 dhe 7 45 mm. Mos e humbisni rastin, mund të kursejë shumë euro të investuara në orën inteligjente nga një fatkeqësi...

Karikues pa tela MoKo

TOP OFERTA Ngarkuesi MoKo...
Ngarkuesi MoKo...
Nuk ka komente

Ky karikues tjetër me valë është 3 në 1. Një stacion i plotë karikimi i pajtueshëm me Karikimi i shpejtë Qi dhe me të cilën mund të karikoni iPhone, Airpods dhe gjithashtu orën inteligjente Apple Watch nga Seritë 6, SE, 5, 4, 3 dhe 2.

2 në 1 karikues wireless

TOP OFERTA Karikues pa tela 2...

Produkti tjetër në shitje është ky karikues me valë 2-në-1 Qi-certifikuar për karikim të shpejtë 15W. Mund të përdoret për kufje të pajtueshme me këtë lloj karikimi, si dhe për iPhone dhe gjithashtu për Apple Watch Series SE, 8, 7, 6, 5, 4, 3 dhe 2.

Rrip i klonuar me lak alpin

Ju gjithashtu keni në dorë këtë rrip Alpin me një dizajn sportiv, rezistent dhe një ngjyrë portokalli shumë rinore. Një brez për Apple Watch 49, 45, 44, 42, 41, 40 dhe 38 mm. prodhuar ne najloni dhe me grep titani.

3 në 1 karikues wireless

TOP OFERTA Karikues 3 në 1...
Karikues 3 në 1...
Nuk ka komente

Këtë ofertë tjetër e keni në a Karikues pa tel 3 në 1. Një stacion karikimi i pajtueshëm me Airpods, si dhe me iPhone dhe Apple Watch Series 7, 6, 5, 4, 3 dhe 2. Një produkt i përsosur për shtëpinë ose për të udhëtuar kudo që dëshironi.

Logoja e Amazon

Provoni Audible 30 ditë falas

3 muaj Amazon Music falas

Provoni Prime Video 30 ditë falas

Produkte të tjera të Apple në shitje për të Premten e Zezë

Pse ia vlen të blesh një Apple Watch të Premten e Zezë?

Mund të pohojmë, pa frikë se mos gabojmë, se koha më e mirë për të blerë një Apple Watch është gjatë së Premtes së Zezë. Si gjatë të Premtes së Zezë ashtu edhe gjatë Krishtlindjeve, shumica e kompanive kërkojnë të disponojnë aksionet që kanë produkte të vjetra për t'u lënë vend modeleve të reja tashmë të disponueshme në treg ose që janë gati të mbërrijnë.

Përveç kësaj, kjo festë ndodh disa javë pas lançimit të Apple Watch të ri në detyrë, kështu që është shumë e thjeshtë gjeni oferta interesante të modeleve të gjeneratës së mëparshme. Nëse dëshironi të blini një Apple Watch, por nuk ia keni thënë vetëm vetes, keni ende disa ditë për ta bërë.

Sa redukton zakonisht Apple Watch gjatë të Premtes së Zezë?

Ashtu si pjesa tjetër e produkteve që Apple ka lançuar në treg javët e fundit, si gama e iPhone 14, iPad Mini dhe iPad i gjeneratës së re, duke gjetur modelin më të fundit të Apple Watch, Serinë 8, me një lloj zbritjeje. do të jetë mision i pamundur.

Megjithatë, do të jetë shumë më e lehtë gjeni oferta interesante në Apple Watch Series 7, një model që në javët para Black Friday e kemi gjetur me zbritje deri në 15%, si në versionin 40mm ashtu edhe në 44mm.

Edhe pse Apple Watch SE është ende në shitje zyrtarisht përmes Apple, praktikisht që nga fillimi i tij ai ka qenë gjithmonë i disponueshëm për një çmimi më i ulët nga Apple zyrtar në Amazon, me një zbritje midis 7 dhe 12%.

Sa zgjat e Premtja e Zezë në Apple Watch

Siç e përmenda në fillim të këtij artikulli, e Premtja e Zezë do të festohet më 25 Nëntor. Megjithatë, dhe si zakonisht, nga e hëna, 21 nëntor deri më 28 nëntor, do të mund të gjejmë oferta të të gjitha llojeve të produkteve, jo vetëm Apple Watch.

Megjithatë, shumica e kompanive ofertat më të mira ruhen për datën 25. Nëse jeni duke kërkuar për një Apple Watch ose ndonjë pajisje tjetër për të përfituar nga Black Friday, shanset janë që ta gjeni gjatë vetë të Premtes së Zezë.

Ku të gjeni oferta në Apple Watch gjatë së Premtes së Zezë

Apple Store

mollë ajo nuk ka qenë kurrë shoqe me zbritje të çdo lloji, ndaj mos prisni të blini një Apple Watch përmes Apple Store në internet ose në dyqanet fizike që kompania me qendër në Cupertino ka në të gjithë Spanjën.

Amazona

Si për garancinë ashtu edhe për shërbimin ndaj klientit, Amazon është një nga platformat më të mira kur blini ndonjë produkt të Apple, qofshin një Apple Watch, një iPhone, një iPad ...

Është vetë Apple ai që qëndron pas të gjitha produkteve të Apple, që ia vlen teprica, që mund ta gjejmë në Amazon, kështu që do të jetë njësoj si blini direkt nga Apple.

mediamarkt

Në objektet e Mediamarkt, si dhe përmes faqes së saj të internetit, do të gjejmë produkte të freskëta të mollës, duke përfshirë kryesisht Apple Watch dhe iPhone.

Gjykata angleze

El Corte Inglés nuk do të humbasë listën e objekteve ku do të mundemi blej Apple Watch dhe çdo produkt tjetër të Apple me çmime më shumë se interesante.

K Tuin

Nëse duam të provojmë më parë provoni, xhironi dhe luani me Apple Watch tuaj Përpara se ta blejmë, mund të ndalemi tek K-Tuin, dyqani i specializuar për produktet Apple.

Makinistë

Nëse ajo që ju dëshironi është kurseni para duke blerë Apple WatchJu duhet t'u jepni një shans djemve në Magnificos, një faqe interneti e specializuar në produktet dhe aksesorët e Apple.

Shënim: Kini parasysh se çmimet ose disponueshmëria e këtyre ofertave mund të ndryshojnë gjatë ditës. Ne do ta përditësojmë postimin çdo ditë me mundësitë e reja që ekzistojnë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.