Apple Watch arrin në Izrael javën e ardhshme

bleni me mire ore molle

Kur ende nuk është e qartë nëse Apple më në fund do të paraqesë një model të ri të Apple Watch, me mbiemrin S, ka akoma vende ku ora inteligjente Apple nuk ka mbërritur. Në të vërtetë shpërndarjen që Apple po bën me Apple Watch nuk e kuptoj shumë. Nëse plani ndërkombëtar i zgjerimit të pajisjes është planifikuar dhe javën e ardhshme ajo do të mbërrijë në Izrael, do të supozohet se modeli i ri që do të pasojë modelin aktual, duhet të vonohet për aq kohë sa të jetë e mundur për përdoruesit ku do të mbërrijë ose sapo ka ardhur, dyshoni nëse do ta blini apo prisni për modelin e ri.

Javen tjeter Shitësi iDigital do të marrë Apple Watch dhe do ta bëjë atë të disponueshme për publikun, pasi është shpërndarësi zyrtar i kësaj pajisje përveç të tjerëve të firmës me qendër në Cupertino. Modelet e disponueshme në Izrael do të jenë të njëjtat që aktualisht i gjejmë në çdo Apple Store në botë. Ajo që ne nuk e dimë janë synimet e përdoruesve të Apple për të blerë këtë pajisje që nëse ndjekim rastet e rrjedhjeve, ajo do të bëhet një pajisje e kategorisë së dytë kur Apple të paraqesë modelin e ri.

Ndoshta siç kemi komentuar këtë mëngjes, qëllimi i Apple me gjeneratën e dytë të Apple Watch është ofrojnë përmirësime të vogla estetike në ambientet e brendshme si një përpunues i ri dhe disa pajisje të tjera të reja brenda në mënyrë që përdoruesit të cilët nuk janë ende në gjendje të blejnë pajisjen të mos mendojnë dy herë kur e marrin atë kur ajo arrin në vendet e tyre. Tani për tani, do të duhet të presim deri në Mars për të parë nëse sipas thashethemeve të fundit Apple paraqet pasardhësin e Apple Watch.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

3 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   tiratuparribajuan dijo

  Ajo që nuk e kuptoj është dëshira për të rinovuar këtë orë, joe le ta shijojmë pak më shumë, unë jam i kënaqur me të xhaxhain dhe nuk i kërkoj asgjë tjetër për një orë, nuk e di . ju akoma prisni një orë shikimi.kamaradefotos-GPS-ombrellë ;-)

  1.    Vetem ti dijo

   hahaha, mirë do të jesh i vetmi!, që unë e di se Apple Watch është një dështim sovran, për shkak të sa i shtrenjtë është për atë që ofron. Për sa kohë që nuk kam GPS dhe zgjat, nuk mund të zgjas të paktën 2 ditë, madje as nuk e shikoj.

   1.    Vetem ti dijo

    hard = bateri, mos gabo! 😛