Sfida e re e Apple Watch. Mbyllni të tre unazat 7 ditë me radhë

Unaza të mbyllura

Një sfidë e re mbërrin për përdoruesit e Apple Watch për këtë muaj të janarit. Më në fund, pas disa javësh në të cilat Apple nuk nisi një sfidë globale për të gjithë përdoruesit e saj, një do të vijë tek ne. ,Shtë, siç thotë kryefjala e këtij lajmi, mbyllni të tre unazat e fitnesit për shtatë ditë rresht. 

Kompania Cupertino zakonisht fillon një sfidë të re në fillim të vitit, e ashtuquajtura «Filloni vitin në këmbën e djathtë»Dhe në këtë rast është e njëjta sfidë. Kështu që të gjithë përdoruesit e Apple dhe Apple Watch duhet ta fillojnë vitin me këtë sfidë për të marrë distinktivin dhe pak shëndet për të filluar vitin.

Nga 7 janari deri më 22 janar

Unaza të mbyllura

Sfida e këtij viti fillon më 7 janar, e cila bie të enjten, dhe përfundon më 22 janar. Kjo do të thotë që në këtë periudhë duhet të respektojmë unazat të paktën shtatë ditë me radhë, nuk ka rëndësi nëse filloni në datën 8 ose 12, e rëndësishme është që në momentin që filloni, ju propozoni t'i përfundoni ato për shtatë ditë rresht.

Kështu që tani e dini, nëse doni të merrni ngjitësit dhe të tjerët për të ndarë në Mesazhet, përveç fillimit të vitit me atë qëllim të fillimit të ushtrimit të vazhdueshëm dhe për këtë arsye shtatë ditët me radhë ... Dita Ndërkombëtare e Gruas, Dita e Tokës, sfida e Muajit të Zemrës dhe shumë sfida të tjera që Apple na lëshon herë pas here Ne duhet t'i shfrytëzojmë ata dhe sigurisht që shumë prej tyre tashmë e kanë medaljen në «Edicionin e Kufizuar». A do të mbeteni pa arritur këtë sfidë?

Për momentin nuk shfaqet në Apple Watch por është gati të.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.