Otterbox bashkohet me aksesorët e MagSafe për iPhone 12

Kjo është diçka e pashmangshme dhe është që zgjerimi i aksesorëve për iPhone 12 të ri me MagSafe vazhdon me një ritëm konstant. Në këtë rast është Kompania Otterbox i cili lançon për modelet e reja të iPhone 12 një portofol magnetik për të mbajtur në iPhone 12 të ngjashëm me Apple origjinal dhe një koleksion të ri rastesh të pajtueshëm me këtë metodë karikimi të zbatuar nga firma Cupertino në modelet e reja të iPhone 12.

Aksesorë për të gjitha shijet në Otterbox

Kjo është një nga firmat që ka më shumë pajisje për të dy pajisjet Apple dhe markat e tjera. Në këtë rast është këllëfë të tipit folio me përplasje përpara dhe një portofol të vogël e ngjashme me atë të ofruar zyrtarisht nga kompania Cupertino.

Aksesorët e pajtueshëm me MagSafe ofrojnë lehtësi në përdorimose me të vërtetë interesante dhe kjo është se ato thjesht vendosen në pjesën e pasme të iPhone 12 dhe është plotësisht e magnetizuar

Çmimi i ndryshëm Këllëfet iPhone 12 Pro dhe Max shkojnë deri në 49,95 dollarë dhe në rastin e të riut Portofoli OtterBox i pajtueshëm me MagSafe Isshtë gjithashtu në dispozicion në faqen e internetit të firmës për blerje për 39,95 dollarë. Duke marrë parasysh çmimet që Apple ofron në rastet e saj të përputhshme me portin e karikimit MagSafe ose portofolin, mund të themi se ato janë më të arritshme por nuk është se janë shumë të lira. Ejani në cilësinë e Otterbox në produktet e saj është e mirë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.