Për të festuar nisjen e iPhone 13, Airpods bien në çmim

Oferta AirPods 2

Ne kemi folur për gjenerata e tretë e AirPods, një gjeneratë e tretë që, siç theksohet nga disa thashetheme, nuk është prezantuar përfundimisht në ngjarjen e fundit të Apple ku ka prezantuar iPhone 13 dhe Seria Apple Watch 7.

Disa thashetheme sugjerojnë që Apple planifikon të mbajë disa ngjarje të tjera në muajt e ardhshëm. Gjenerata e tretë e shumëpritur e AirPods ka të ngjarë të zbulohet. Nëse jo, mund të përfitoni nga ofertat në gamën e AirPods të disponueshme në Amazon, pasi ato janë në çmimin e tyre minimal historik.

Gjenerata e dytë AirPods për 105 euro

Që nga fillimi i tij në treg, çmimi i gjeneratës së dytë AirPods me kuti karikimi ndriçimi ka qenë 179 euro përmes kanalit zyrtar të shitjeve të Apple. Sidoqoftë, në Amazon i kemi gjetur gjithmonë më lirë.

Por jo aq i lirë sa taniMe Aktualisht, ne mund të blejmë AirPods të gjeneratës së dytë me kuti karikimi përmes ndriçimit të kabllove për 105 euro, niveli i tij i ulët historik në Amazon dhe i ri, pa artikuj të rinovuar.

Blini kapsulën e rrufesë të gjeneratës së dytë të AirPods për 105 euro.

Gjenerata e dytë AirPods me kuti pa tel për 169 euro

Nëse jeni mësuar me komoditetin e karikimit të iPhone tuaj përmes sistemit të tij të karikimit pa tel, është e vështirë të ktheheni te përdorimi i kabllove. Zgjidhja e propozuar nga Apple janë AirPods të Gjeneratës së Dytë me Rastin e Karikimit Wireless.

Meqenëse ky model doli në treg, çmimi i tij nuk ka rënë kurrë nën 229 euro. Ata kanë qenë gjithmonë më të lirë në Amazon, por nuk i kishim gjetur kurrë me çmimin aktual: 169 euro.

Blini kutinë wireless të gjeneratës së dytë të AirPods për 169 euro.

AirPods Pro për 175 euro

AirPods Pro, kufjet pa tel të Apple për heqjen e zhurmës, kanë një çmimi i zakonshëm në Apple Store prej 279 euroMe Aktualisht ne mundemi gjeni në Amazon për 175 euro, çmimi i tij minimal historik në këtë platformë.

Blini AirPods Pro për 175 euro.

MacBook Air 2020 me procesor M1 për 949 euro

Nëse tashmë keni përfituar nga ndonjë prej ofertave të AirPods ose po mendoni të rinovoni MacBook tuaj të vjetër, mund të përfitoni dhe të përfitoni nga oferta e MacBook Air 2020 me procesor M1 që ka arritur gjithashtu çmimin e tij minimal në platformë: 949 euro.

Ky model ka një çmim të rregullt prej 1.129 euro në Apple Store, kështu që kjo ofertë lejon na kurseni 180 euroMe Ky model përfshin 8 GB RAM, 256 GB hapësirë ​​ruajtëse, tastiera ka një paraqitje QWERTY dhe është në spanjisht.

Blini MacBook Air 2020 M1 për 949 euro.

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.