Përdorni iPhone tuaj me doreza cilësore dhe elegante falë Mujjo

Mujjo-09

Shumë herë kur kërkoni pajisje të përputhshme me iPhone-in tonë duket se ato janë në kundërshtim me cilësinë dhe elegancën, dhe shembulli më i mirë i kësaj janë dorezat që të jemi në gjendje të përdorim smartphone-in tonë në rrugë kur ftohja po shtyp. Materialet e këqija, dizenjot e tmerrshme me majat e gishtave me një ngjyrë tjetër nga pjesa tjetër e dorezës, dhe përfundimet e errëta. Për fat të mirë nuk ka pse të jetë kështu dhe Mujjo na tregon me gamën e tij të shkëlqyeshme të dorezave të pajtueshme me ekranin me prekje të smartphone-it tonë. Ka doreza lëkure dhe pambuku, dhe në të dy rastet cilësia dhe dizajni i mirë i bëjnë ata dhuratën perfekte për këto Krishtlindje.

Doreza me një prekje me një shtresë

Mujjo-12

Kjo ishte zgjedhja ime kur bleva doreza vitin e kaluar. Doja doreza të përdoren çdo ditë, por jo si ato që gjen në dyqanet "Todo a 100", me materiale cilësore dhe një dizajn që nuk ulërinte "Unë vesh doreza që të përdor iPhone tim". Vendimi nuk mund të ishte më i suksesshëm sepse përveç përmbushjes së përsosur të misionit të tyre për të qenë në gjendje të përdorin iPhone tim në rrugë, duart e mia ishin të mbrojtura mirë, dhe kalimi i kohës, siç mund ta shihni në foto, nuk ka janë vërejtur prej tyre, se Ata janë akoma në gjendje të përsosur për këtë dimër.

Mujjo-16

Leshi i kombinuar me një material të ndërthurur që është ai që lejon përdorimin e ekranit janë materialet e përdorura për këto doreza, të cilat gjithashtu kanë topa të vegjël silikoni në të gjithë pëllëmbën dhe bazën e gishtave në mënyrë që të mund të mbani iPhone tuaj pa frikë se rrëshqitje. Ju do të jeni në gjendje të nxirrni iPhone tuaj nga xhepi pa problemin më të vogël dhe pa qenë e nevojshme të hiqni dorezat.

Mujjo-14

Dorezat janë përfunduar me një zbukurim lëkure dhe një lak të të njëjtit material që i rregullon ato në kyçin tuaj. Në modelin e këtij viti, në vend që të jetë një kapëse konvencionale, kapësi është magnetik, gjë që e bën atë më të rehatshëm për të hapur dhe mbyllur. Çmimi i tij është shumë interesant: 29,95 € dhe mund t'i blini nga ajo Faqja zyrtare.

Doreza lëkure me prekje

Mujjo-07

Këtu ne tashmë po flasim për një produkt me cilësi të lartë, dhe padyshim një çmim në përputhje me të, por që më shumë se një do të dashurohet. Dorezat prej lëkure Mujjo janë një mrekulli e vërtetë e bërë nga lëkura e qengjit Etiopian, dhe dizajni i tij i përplasjes në dore i jep asaj një pamje të guximshme dhe moderne. Absolutisht askush nuk mund ta imagjinojë se këto janë doreza për t’u përdorur me celularin tuaj, sepse nuk ka gjurmën më të vogël të tij pavarësisht se sa i shikoni.

Mujjo-05

Përplasja mbyllet me një kapëse magnetike shumë të rehatshme dhe pjesa e brendshme e dorezave është e veshur me një material që nuk heq lëkurën e jashtme: lesh kashmiri. Me gjithë këtë, çmimi i tij nuk mund të jetë i lirë: 99,95 €. Por për një moment harro se bëhet fjalë për doreza për të përdorur celularin dhe imagjinoni se çfarë mund të kushtojë një palë doreza si ajo që po përshkruaj në çdo dyqan.

Mujjo-02

Prezantimi i këtyre dorezave prej lëkure Mujjo korrespondon me cilësinë dhe çmimin e tyre, duke qenë një dhuratë e shkëlqyeshme për këdo Krishtlindje. Ju mund t'i blini ato në tuajin dyqan zyrtar duke përdorur kartën e kreditit ose PayPal.

Dy palë doreza dhe dy çmime

Padyshim, ata që po kërkojnë vetëm doreza për të mbajtur duart e tyre të ngrohta ndërsa shkojnë në rrugë në dimër ndoshta do të shohin një çmim të lartë prej 99 €, por 29,95 € e modelit të leshit e bën atë kandidatin ideal. Ata që duan doreza lëkure me cilësi të lartë nuk do të gjejnë një model më të mirë se ai i Mujjo. i cili gjithashtu do t'i lejojë ata të përdorin smartphone-in e tyre.

Të dy modelet janë shumë të përgjegjshëm kur përdoren me ekranin e iPhone. Ndërsa shtypja është e ndërlikuar (macja me doreza nuk kap minj), Shkyçja, hapja e aplikacioneve ose kryerja e ndonjë detyre tjetër që nuk kërkon shumë saktësi është krejtësisht e mundur me to.


Na ndiqni në Google News

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.