Përdoruesi L0vetodream parashikon se do të kemi dy madhësi të AirTags

AIRTAG

Shumë prej jush do të keni dëgjuar për të AirTags, pajisja e re e mundshme e Apple që do të na lejojë lokalizoni çdo "objekt" të ecjes nëpër shtëpi përmes aplikacionit Kërko. Disa AirTags që flasin për vite me radhë por që duket se janë afër për shkak të të gjitha rrjedhjeve që kemi parë muajt e fundit. Më i fundit: përdoruesi i famshëm i eksitimit L0vetodream thotë se ato do të tregtohen në dy madhësi të ndryshme ...

Siç e keni parë, në cicërimin e mëparshëm, enigmatike L0vetodream tani parashikoni që do të kemi dy madhësi për këto etiketat misterioze të Apple. Disa AirTags që, siç e dini, ngjajnë shumë me Pllakën që ju lejojnë tashmë të lokalizoni pajisjet me Bluetooth. Ka kuptim që Apple përfundon duke lëshuar dy madhësi ndryshe për këto AirTags të reja, e keni sepse Nuk është e njëjta gjë që t'i përdorim ato me zinxhirin tonë sesa t'i vendosim në valixhet tona. Unë gjithashtu guxoj të them se duke pasur dy madhësi do të gjejmë dy autonomi të ndryshme. Sigurisht, unë gjithashtu ju them se gjithçka që vjen nga L0vetodream duhet të merret me piskatoreNë fund të fundit ato janë thashetheme dhe derisa të konfirmohet nga Cupertino nuk mund të sigurojmë asgjë.

Kur do t’i shohim? Po ashtu flitet për një ngjarje të re të mundshme të Apple për 17 nëntor në të cilën ata mund të paraqesin këto AirTags së bashku me ARM-të e reja Mac dhe lajmet e mundshme për iPad. Tani ne vetëm mund të presim, unë kam dyshimet e mia në lidhje me kërkesën e mundshme për këto AirTags të reja, çmimi padyshim do të shënojë këtë kërkesë pasi një pajisje që është e shtrenjtë për përdoruesit kur tashmë ekzistojnë alternativa që bëjnë pak a shumë të njëjtën gjë do të shkaktojë pak shitje . Ne do të vazhdojmë të jemi shumë të vëmendshëm ndaj çdo lëvizje nga Cupertino dhe do t'ju mbajmë të informuar sa më shpejt që të dimë lajmet.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.