Podcast 9 × 07: Apple dëgjon përdoruesit dhe korrigjon

Këtë javë Apple ka lëshuar një Beta të ri të iOS 11 në të cilin mund të shohim se si disa nga funksionet që eliminoi me fillimin e sistemit të ri operativ kthehen në iPhone tonë. Kanë kaluar javë duke dëgjuar ankesat e shumë përdoruesve që ata nuk patën shumë detyra me 3D Touch dhe mundësinë e përdorimit të Reachability në të njëjtën mënyrë që ata bundled me iOS 10, dhe Apple më në fund duket se i ka dëgjuar ata dhe këto funksione do të kthehen së shpejti kur iOS 11.1 është në dispozicion për të gjithë. Gjithashtu lajme të tjera në lidhje me Apple dhe teknologjinë në përgjithësi dhe dhuratën tonë për altoparlantin Creative Muvo 2c.

Përveç lajmeve dhe mendimeve për lajmet e javës, ne gjithashtu do t'i përgjigjemi pyetjeve të dëgjuesve tanë. Ne do të kemi hashtag #podcastapple aktive gjatë gjithë javës në Twitter në mënyrë që të mund të na pyesni se çfarë dëshironi, të bëni sugjerime ose çfarëdo që të vjen në mendje. Dyshimet, udhëzimet, mendimi dhe shqyrtimi i aplikacioneve, gjithçka ka një vend në këtë seksion që do të zërë pjesën e fundit të podcastit tonë dhe që duam të na ndihmoni ta bëjmë çdo javë.

Ashtu si në sezonet e tjera, edhe këtë vit podcast-i Actualidad iPhone mund të ndiqet drejtpërdrejt kanali ynë në YouTube dhe të marrin pjesë në të përmes bisedës me ekipin Podcast dhe shikuesit e tjerë. Regjistrohuni në kanalin tonë për të marrë njoftime se kur fillon regjistrimi i drejtpërdrejtë i podcastit, si dhe kur shtojmë video të tjera që publikojmë në të. Sigurisht që do të mbetet gjithashtu në dispozicion në iTunes kështu që ju mund ta dëgjoni atë kur të doni duke përdorur aplikacionin tuaj të preferuar Podcast. Ne ju rekomandojmë që të regjistroheni në iTunes në mënyrë që episodet të shkarkohen automatikisht sa më shpejt që të jenë në dispozicion. Dëshironi ta dëgjoni këtu? Epo pikërisht poshtë keni lojtarin për ta bërë atë. Ne gjithashtu kemi një listë dëgjimi në Apple Music me muzikën që tingëllon në podcast.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.