PowerBeats3 Wireless tani është në dispozicion për të blerë në Apple Store në internet

rrahjet e fuqisë3

Të paralajmëruar në Keynote të fundit, kufjet pa tel PoweBeats3 të Apple me një çip W1 janë tani në dispozicion për t'u blerë nga Apple Store në internet, me vlerësimin e transportit në 1-2 javë. Këto kufje janë një alternativë sportive ndaj AirPods, aktualisht nuk janë të disponueshme, me të cilat ata ndajnë mundësinë e lidhjes automatike me të gjitha pajisjet që ne kemi konfiguruar me llogarinë tonë iCloud. Dëshironi të jeni një nga të parët që do të lëshojë këto kufje të reja? Epo, nxitoni sepse së shpejti koha e dorëzimit të tyre do të rritet.

Përveç se është pa tel, i lidhur me Bluetooth, është një kufje rezistente ndaj djersës dhe rezistente ndaj ujit që ka një autonomi deri në 12 orë, gjë që e bën atë unike në kategorinë e saj. Ata gjithashtu kanë një sistem të shpejtë të karikimit, i quajtur nga Apple "Karburant i Shpejtë", i cili ju lejon t'i përdorni ato për 1 orë me vetëm 5 minuta karikim. Sigurisht që ato përfshijnë rishikimin dhe kontrollin e volumit, një mikrofon për të qenë në gjendje të përdorin Siri dhe t'u përgjigjen thirrjeve, një sistem të ri fiksimi që i bën ata më të rehatshëm dhe pads të ndryshëm për t'u përshtatur në mënyrë të përkryer në kanalin tuaj të veshit.

Këto kufje, siç e përmendëm më parë, u prezantuan në Keynote të mëparshëm së bashku me EarPods dhe kufjet BEatsX, të gjitha pa tel. EarPods u njoftuan për në fund të Tetorit, por dy modelet e tjera të Beats u njoftuan vetëm për në fund të vitit, pa qenë më specifik për lansimin e tyre. Ardhja e këtyre PowerBeats3 para AirPods ka befasuar të gjithë, dhe mund të jetë një shenjë e një nisje të afërt të këtyre, një nga produktet më të pritura në kohët e fundit nga përdoruesit, siç tregohet nga disa nga sondazhet e kryera. Tani për tani, ne do të duhet të "vendosemi" për PowerBeats3, të cilat kanë çmim prej 199 € dhe janë tashmë të disponueshme në kjo lidhje.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.