Zhbllokimi i parë i iPhone 7 Plus me AirPod-et e tij

Kamera e dyfishtë iPhone 7 Plus

Ne sjellim lajme vetëm 6 ditë pas prezantimit, gjejmë një zhbllokim që duket plotësisht real për iPhone 7 Plus dhe në të cilin mund të shohim kufjet AirPods që kanë dhënë kaq shumë për të folur. Hyni dhe shikojeni mirë, sepse videoja mund të zhduket në minutat dhe orët e ardhshme. Ne tashmë e dimë që në Cupertino këto lloje të rrjedhjeve nuk ndihen aspak mirë dhe ato mund të shkaktojnë ndonjë vrazhdësi në zinxhirin e montimit. Siç thamë, Në video mund të shohim një iPhone 7 Plus të paketuar me AirPod-et pa tel të tij.

Imazhi praktikisht nuk lë hapësirë ​​për dyshim dhe ndryshe nga sa jemi mësuar të shohim, kjo video na tregon një iPhone Unboxing mjaft të vërtetë. Ne do t'i japim një votë besimi, sidomos tani që ka vetëm një javë për prezantimin. Një prezantim që mund ta ndiqni drejtpërdrejt me ne, në Actualidad iPhone, si gjithmonë, në mënyrën më rigoroze. Shpresojmë që Kjo video ka sqaruar disa nga dyshimet tuaja në lidhje me iPhone 7 dhe AirPods.

Nuk është zhbllokimi i parë që ndodh në datat e fundit në zinxhirët e asamblesë kineze, kohët e fundit kemi parë disa video të PlayStation 4 Slim. Kohët e fundit në Cupertino ata nuk po lënë asnjë surprizë për Kryesuesin. Rrjedhjet e këtij lloji janë një e keqe që ka vuajtur nga të gjitha produktet e Cupertino që nga ardhja e Tim Cook në kompani, e cila ka pasur probleme serioze për të mbajtur të fshehtë hedhjen në treg të produkteve të ardhshme.

Pjesa më e madhe e fajit qëndron te kontrollet, ose mungesa e tyre, në fabrikat kineze, me shumicën që janë një seri nënkontraktorësh të zhvilluar nga Foxconn, prodhuesi i parë aleat i Apple. Sido që të jetë, ne ju kemi lënë videon në mënyrë që të gjykoni vetë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

12 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Byron dijo

  Dhe video?

 2.   siluks dijo

  Unë nuk e shoh videon për ndonjë pjesë. [Në zhvillim]

 3.   Miguel Hernandez dijo

  Na vjen keq për të dy, rregulloni atë. Faleminderit që na lexove

  1.    siluks dijo

   hahaha ishte qesharake, faleminderit Miguel, keto video te marra nga gomari i internetit jane ato qe me pelqejne tek AI. por fatkeqësisht mendoj se është e gabuar, së pari sepse ai iPhone ka një shkëlqim kur e tregon të ngjashëm me plastikën, pastaj sepse ka një paketë cigare në tryezën e punës të cilat unë i shoh kurioz dhe gjithashtu nuk mbajnë doreza për të manipuluar këto produkte nëse ata vërtet janë në një fabrikë montimi, gjithçka është shumë e rrallë dhe një javë pas prezantimit zyrtar, gjithçka del në dritë. Edhe kështu, përpjekje e mirë, ne do të shohim se ka të vërtetë në 7, këtu do të shohim njëri-tjetrin

   1.    Miguel Hernandez dijo

    Isshtë partner shumë i mundshëm, por unë duhet të jap lajmet. Imagjinoni se ishte e vërtetë ...

 4.   Norbelto Diaz dijo

  Fake !!

 5.   Telefoni dijo

  Kufje të rreme Haha Total janë ato që shiten në aliexpress ...

 6.   Keiron dijo

  Machos dhe machas, kanë mbetur 5 ditë për të zbuluar të vërtetën ... Le të mos ngazëllehemi për thashethemet, ne jemi në gjendje të presim 5 ditë!

 7.   reklamat dijo

  HAHAJAJJJAJAJAJAJAJA !!! Çfarë Fake !!! ha ha ha ha ha ha

 8.   Paul dijo

  E vërtetë apo jo nëse iPhone i ri është diçka e ngjashme me atë që është përfolur në internet është HOOOOORRRRRIIIIBBBBLLLLLELEEEE nëse e krahasoni me të tjerët për shembull në samsung s7 ose shënimin 7

  1.    Manel dijo

   Opinionshtë mendimi juaj dhe nuk është ajo për të cilën flet artikulli.

 9.   Darkuram dijo

  Nëse ata e mësojnë atë aq shpejt është sepse është e rremë si një shtëpi, ju keni në duart tuaja që të jeni në gjendje të bëni një umbox në kushte dhe ta mësoni atë 3 sekonda ??? Kjo është arsyeja pse ata nuk duan që ne të mos kuptojmë ndonjë dështim të rremë