Cleaner Pro - Hiqni kontaktet e kopjuara, falas për një kohë të kufizuar

pastrues-pro-pa-kohë të kufizuar

Ka të ngjarë që në ndonjë rast e keni kuptuar atë ju keni regjistruar të njëjtin numër telefoni disa herë në pajisjen tuaj. Mënyra e parë për ta kuptuar është kur marrim një telefonatë dhe emri i kontaktit të treguar nga iPhone tregon dy emra të ndryshëm të ndarë nga një "o".

Në atë moment është kur duhet të fillojmë të shqetësohemi dhe përpiquni të zbuloni nëse kemi vetëm atë kontakt dublikatë ose nëse kemi shumë prej tyre, gjë që mund të na shkaktojë një problem të lehtë me agjendën tonë kur kërkojmë një numër telefoni.

Për fat të mirë në App Store mund të gjejmë një numër të madh të aplikacioneve që na lejojnë kontrolloni nëse kemi një numër të kopjuar të telefonit në direktorinë tonë. Pastrues Pro është një nga më të njohurit dhe për një kohë të kufizuar mund ta shkarkojmë plotësisht falas përmes lidhjes në fund të këtij artikulli.

Karakteristikat Cleanner Pro

 • Gjeni dhe bashkoni kontakte të kopjuara
 • Fshi kontaktet pa emër ose numër telefoni
 • Mjafton një prekje për të rezervuar kontaktet tuaja!
 • Gjeni shpejt kontaktet që ju duhen
 • Gjeni dhe bashkoni kontakte të kopjuara
 • Gjeni dhe bashkoni kontakte me emra të ngjashëm.
 • Gjeni dhe bashkoni kontaktet e kopjuara të telefonit ose postës elektronike.
 • Fshi kontaktet pa emër
 • Fshi kontaktet pa numër telefoni dhe pa adresë e-mail
 • Mjafton një prekje për të rezervuar kontaktet tuaja!
 • Eksportoni shpejt rezervat tuaja në Dropbox, Google Drive, Email
 • Zhvendosni kontaktet nga një llogari (Exchange, iCloud, Libri i Adresave Lokale) në një tjetër
 • Gjeni shpejt kontaktet që ju duhen
 • Filtroni kontaktet sipas pozicionit dhe kompanisë.
 • Filtroni kontaktet sipas ditëlindjes së ardhshme dhe datës së krijimit.

Cleaner Pro ka një çmim të rregullt prej 2,99 euro Dhe duhet të blini një aplikacion që na lejon të punësojmë një shërbim rezervë për t'i mbajtur të gjitha kontaktet tona të sigurta nga çdo problem që mund të pësojë pajisja jonë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.