Personalizoni ekranin tuaj me shkurtore falë Falcon

Edhe pse numri i rregullimeve të disponueshme në dyqanin e aplikacioneve do të alternonte Cydia, nuk është më e njëjta gjë si disa vjet më parë, përsëri mund të gjejmë ndryshime të reja që na lejojnë të rregullojmë jo vetëm estetikën e iPhone tonë, por edhe të personalizojmë me funksione të reja, funksione që nuk duken sikur vijnë në versionet e ardhshme të iOS, megjithëse duke parë ritmin e miratimit të Apple në këtë drejtim, kurrë mos thuaj kurrë më, si filmi James Bond. Sot ne flasim për Skifterin, një rregullim që na lejon të rregullojmë ekranin e kyçjes së iPhone tonë duke shtuar funksione të reja përveç zgjerimit të numrit të opsioneve në dispozicion.

Falcon na lejon të shtojmë funksione të caktuara pa pasur nevojë të shkyçim iPhone-in tonë në çdo kohë. Falcón në veçanti na ofron deri në tre faqe të reja me të cilat mund të lundrojmë në internet, aktivizoni dhe çaktivizoni funksionet e ndryshme të iPhone tonë të tilla si shkëlqimi, bllokimi i rrotullimit, Bluetooth, modaliteti i kursimit të baterisë, vendndodhja, modaliteti i aeroplanit, wifi.

Fleta e fundit që Falcon na ofron është një fletore ku mund të mbajmë shënime, shënime më shpejt, lehtë dhe pa pasur nevojë të shkyçni pajisjen tonë, gjeni aplikacionin që shënoni, shtypni për të krijuar një të ri ...

Brenda opsioneve të konfigurimit, ne mund të vendosim rendin në të cilin duam që fletët të shfaqen në ekranin e kyçjes, ideal për të vendosur gjithmonë në radhë të parë fletën që mund të na ofrojë më funksionalitetin në baza ditore  në varësi të përdorimit që i bëjmë pajisjes sonë. Ne gjithashtu mund të eleminojmë ndonjë nga këto fletë nëse funksioni që ata na ofrojnë nuk plotëson nevojat tona.

Falcon është në dispozicion përmes repos BigBoss për 1,49 dollarë Dhe varësisht nga mënyra se si e përdorni pajisjen tuaj, ajo mund të bëhet një nga ato aplikacione Must Have siç thonë tani.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.