Pesë doke të shkëlqyera për të karikuar iPhone 6 ose 6 Plus

iphone (Kopjo)

Një nga pyetjet e shumta që i bëjmë vetes kur blejmë një iPhone nëse është i përshtatshëm për ne ta blejmë një bankën e të akuzuarve për ta ngarkuar atë në një mënyrë më komode dhe në një hapësirë ​​të projektuar posaçërisht për të, duke e mbajtur pajisjen në mënyrë të sigurt dhe duke parandaluar rëniet ose goditjet e mundshme.

Në rast se po dyshoni nëse do të merrni një për këto Krishtlindje, është logjike që ju nuk dini të vendosni, pasi ka një larmi e madhe prej tyre, si në çmim ashtu edhe në model. Sinqerisht, unë mendoj se zgjedhja e njërit prej tyre varet shumë nga secili person, pasi atraktiviteti i bankës së të akuzuarve bazohet kryesisht në faktin nëse na pëlqen më shumë apo na pëlqen më pak se pjesa tjetër, pasi funksioni që bëjnë të gjithë është saktësisht e njëjtë.

HiRise 

dok-hirise (Kopjo)

Pa dyshim që kjo është një nga të preferuarat e mia. Përfundimi që ka dhe mënyra se si pajisja jonë është e lidhur një herë e bën atë një realitet apel vizual. Në versionin normal, ne nuk mund ta përdorim atë me një kopertinë, por ju mund ta blini versionin Luksoz, Ai përfshin një rregullator për të rregulluar distancën midis dy pjesëve të mbështetjes, duke qenë në gjendje ta përdorni atë me një zorrë ose mbulesë. Ka një çmim prej 34,95 € dhe ne mund ta gjejmë në faqen e internetit të Apple.

alubolt

alubolt (Kopjo)

Shumë i ndryshëm nga ai i mëparshmi në të gjitha aspektet. Na ofron një bazë tarifimi në nivelin e tokës me një dizajn të bazuar në kthesa. Po, ne mund ta përdorim atë me një mbulesë, pasi që vendndodhja e lidhësit të Rrufesë lëviz në varësi të nevojës më shumë ose më pak hapësirë. Çmimi i tij është më i lartë se ai i mëparshmi, gjithashtu duke u rritur në 49,95 € në faqen zyrtare të Apple.

Gravitas

Grav-iP6-iP6Plus (Kopjo)

Kjo është një nga më të goditurat. Idealshtë ideale nëse planifikojmë ta përdorim shumë pajisjen tonë gjatë karikimit, meqenëse pesha e saj 1,17 kg do ta mbajë atë të fortë kudo që ta vendosim. Trupi është bërë prej metali dhe ka një përshtatës tjetër, varësisht nga fakti nëse duam ta përdorim me një mbulesë apo jo dhe me një dalje audio. Trueshtë e vërtetë që jo të gjitha mbulesat funksionojnë ose, çfarë është e njëjtë, që nëse është shumë e trashë do të duhet ta heqim atë. Ka një çmim prej 74 dollarë (rreth 60 euro) dhe ne mund ta blejmë direkt në faqja në internet e markës.

Doku i lartësisë 2

lartësi (kopje)

Kjo është e preferuara e atyre që duan një bankë të të akuzuarve me të vërtetë primpunuar me dorë dhe alumini, pa dyshim që është një nga ata që duhet të marrim parasysh nëse duam të shpenzojmë pak më shumë në një bazë ngarkese. Çmimi i tij është 89 dollarë (rreth 72 euro) dhe mund të blihet pa shpenzime transporti direkt nga faqja juaj e internetit. Ka disa ngjyra të përfundimit, si dhe mundësinë për ta personalizuar duke shtuar një logo ose frazë. 

Dell spool

Rrota e mbështjelljes (Kopjo)

Siç thashë në fillim, zgjedhja e një doku ose tjetri varet shumë nga ajo që na pëlqen dhe nëse do të duhej të qëndroja me një, kjo do të ishte ajo. Ka një dizajn dukshëm i ndryshëm nga pjesa tjetër dhe kjo tërheq shumë vëmendje. Bandat që mbajnë iPhone përpara dhe prapa mund të rrotullohen, duke lënë një boshllëk më të gjerë nëse duam ta mbajmë atë me një rast. Kablli mund të vidhet në trup dhe baza është në dispozicion në dy ngjyra. Çmimi i tij është 65 dollarë (rreth 53 euro në ndryshim) dhe mund të blihet nga faqen e internetit që ka kompania.

Ky është kontributi ynë i vogël i asaj që ne mendojmë se janë doket më të mira të momentit për iPhone-ët e rinj. Ka shumë më shumë opsione në treg dhe me çmime shumë të ndryshme, prandaj është e nevojshme që para se të merrni ndonjë prej tyre, ju keni hedhur një vështrim të mirë të të gjitha opsioneve.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   alexriv dijo

  doku i hireise është në shitje në 31,99 E në kostot e transportit të macnificos dot com falë shëndetit vetëm sot

 2.   i guximshëm dijo

  A ka ndonjë që mund të përdoret për të ngarkuar një iPhone 5s me një rast të trashë? Deri më tani nuk kam parë ndonjë, por problemi më shumë sesa trashësia në pjesën e përparme ose të pasme, është se gjatësia e lidhësit të rrufesë është shumë e shkurtër, nuk arrin të futet në fole të telefonit gjatë gjithë rrugës dhe nuk funksionon.