Monster Pinball HD, falas për një kohë të kufizuar

përbindësh-pinball-hd

Përsëri flasim për një lojë që mund ta shkarkojmë falas për një kohë të kufizuar. Këtë herë nuk po flasim për një lojë për më të voglin e shtëpisë, por për një të moshuar. Po flasim për Monster Pinball HD, një lojë pinball që, ndryshe nga shumica e lojërave të këtij lloji, ne mund ta shijojmë pa pasur nevojë të bëjmë blerje brenda aplikacionit. Monster Pinball HD ka një çmim të rregullt në App Store prej 0,99 euro, por për një kohë të kufizuar Mund ta shkarkojmë falas përmes lidhjes që lë në fund të artikullit.

Monster Pinball HD do të na kthejë në vitet '80, kur këto lloj makinerish arcade arritën popullaritetin e tyre pothuajse në të gjithë botën, megjithëse sot ka ende shumë dashamirë të këtij lloji të lojërave. Kjo lojë na ofron grafikë mbresëlënëse me definicion të lartë së bashku me tingullin që na vë plotësisht në lojë, kështu që rekomandohet, kur është e mundur, të shijoni këtë lojë me kufje. Kjo lojë është ideale për ato momente në të cilat ne jemi duke pritur, ne shkojmë në metro, autobus ose thjesht kur duam të kalojmë një kohë argëtuese pa komplikuar jetën tonë me lojëra strategjike, është gjithashtu në përputhje me Game Center.

Karakteristikat përbindësh Pinball HD

 • Pinball përbindësh na lejon të marrim deri në 500 gola të ndryshëm.
 • E pajtueshme me Game Center, për të qenë në gjendje të vazhdojmë përparimin tonë në iPhone ose iPad.
 • Në përputhje me mënyrën vertikale dhe horizontale të pajisjes sonë, duke e bërë atë një lojë ideale për të qenë në gjendje ta shijoni atë me iPad-in tonë.

Kërkesat përbindësh Pinball HD

 • Përditësimi i fundit: 17-11-2012
 • Versión: 1.3 MB
 • Madhësi: 96.6 MB
 • Gjuhë: Anglisht
 • Vlerësuar për mbi 4 vjeç.
 • pajtueshmëri: Kërkon iOS 4.3 ose më vonë. I pajtueshëm me iPhone, iPad dhe iPod touch.

Pinball përbindësh HD


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Tonik. dijo

  Të kujdesshëm. Isshtë një aplikacion shumë i vjetër. Sapo e kam instaluar në iphone 6S tim dhe IOS më ka paralajmëruar që mund të ngadalësojë telefonin.