Podcast 7 × 09: Shko në shtëpi, Instagram, je i dehur

Ishte e qartë. pa marrë parasysh sa duam të shmangim disa çështje, Këtë javë nuk mund të mendonim ndonjë justifikim për të mos folur për një nga ndryshimet më të përfolura gjatë ditëve të fundit në rrjetet sociale. Dhe po dua të them te larja rrënjësore që Instagram i ka dhënë në imazhin e tij. E pranueshme për disa, më shumë se e kritikueshme për të tjerët ... Opinionet janë të ndara dhe ne ju japim këndvështrimin tonë në episodin tonë sot. Sigurisht, nëse jeni një nga ata që e urren ikonën e re, ne kemi zgjidhjen perfekte që të mund ta keni përsëri të vjetrën.

Periskopi dhe Telegrami janë azhurnuar gjithashtu këtë javë, një me mbështetjen e dronëve dhe përmirësime të ndryshme të brendshme y tjetri me një mundësi të diskutueshme për të qenë në gjendje të jenë mesazhet tona sapo të dërgohen. Për më tepër, lThashethemet për iPhone 7 vazhdojnë të marrin forcë, dhe e vërteta është se gjithçka që po diskutohet deri më tani në lidhje me smartphone-in e ardhshëm të Apple nuk na duket shumë mirë. Edhe pse asgjë ende nuk mund të merret me siguri.

Në këtë podcast mund të dëgjoni:

Juan Colilla
Luis del Barco

Mos harroni të regjistroheni në kanalin tonë YouTube, i cili është falas


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Xab1t0  (@ Xab1t0) dijo

    Mund të më thuash pse kam aplikacionin e azhurnuar të instagramit dhe kam vetëm ikonën, ndërfaqja përsëri shfaqet e vjetra. Unë kam një iPhone 6 Plus në versionin 9.3.2