Podcast 9 × 04: iPhone X shkëlqen më shumë se iPhone 8

Këtë javë dhe podkastin tonë ne analizojmë iPhone 8 dhe 8 Plus, telefonat inteligjentë të rinj Apple që pavarësisht se janë një hap poshtë iPhone X po marrin vlerësime shumë të mira, madje ato janë vlerësuar si telefonat me kamerën më të mirë në treg. Sidoqoftë, duket se përdoruesit janë duke pritur për një iPhone X, për të cilin kemi shumë dyshime se cili do të jetë stoku fillestar. dhe kur mund të marrim njësitë e para. E gjithë kjo dhe shumë më tepër këtë javë në podcast-in tonë.

Përveç lajmeve dhe mendimeve për lajmet e javës, ne gjithashtu do t'i përgjigjemi pyetjeve të dëgjuesve tanë. Ne do të kemi hashtag #podcastapple aktive gjatë gjithë javës në Twitter në mënyrë që të mund të na pyesni se çfarë dëshironi, të bëni sugjerime ose çfarëdo që të vjen në mendje. Dyshimet, udhëzimet, mendimi dhe shqyrtimi i aplikacioneve, gjithçka ka një vend në këtë seksion që do të zërë pjesën e fundit të podcastit tonë dhe që duam të na ndihmoni ta bëjmë çdo javë.

Ashtu si në sezonet e tjera, edhe këtë vit podcast-i Actualidad iPhone mund të ndiqet drejtpërdrejt kanali ynë në YouTube dhe të marrin pjesë në të përmes bisedës me ekipin Podcast dhe shikuesit e tjerë. Regjistrohuni në kanalin tonë për të marrë njoftime se kur fillon regjistrimi i drejtpërdrejtë i podcastit, si dhe kur shtojmë video të tjera që publikojmë në të. Sigurisht që do të mbetet gjithashtu në dispozicion në iTunes kështu që ju mund ta dëgjoni atë kur të doni duke përdorur aplikacionin tuaj të preferuar Podcast. Ne ju rekomandojmë që të regjistroheni në iTunes në mënyrë që episodet të shkarkohen automatikisht sa më shpejt që të jenë në dispozicion. Dëshironi ta dëgjoni këtu? Epo pikërisht poshtë keni lojtarin për ta bërë atë. Ne gjithashtu kemi një listë dëgjimi në Apple Music me muzikën që tingëllon në podcast.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.