Pokémon Go është azhurnuar duke na lejuar të zgjedhim një Pokémon partner

pokemon-shko-shok

Ka shumë lajme që Pokémon Go po vuan një humbje të madhe të përdoruesve, Po mund të jetë e vërtetë, por e vërteta është që unë vazhdoj të gjej grupe njerëzish në shumë zona të qytetit ... Nuk është e pazakontë të gjesh Plaza de España në Madrid me një turmë të rinjsh (dhe jo aq të rinj) ) ulur në stola duke luajtur për Pokémon Go. Dhe planet e Niantic (zhvilluesi i Pokémon Go) nuk kalojnë duke përfituar nga kjo lojë që mund të thuhet se është loja e vitit 2016. Çfarë do të ndodhë kur të kemi në dispozicion Super Mario Run?

mirë Pokémon Go sapo është azhurnuar, një azhurnim që vjen për të na sjellë diçka që shumë kërkuan, mundësia për të shtuar një Pokemon Buddy, ose një Pokemon shoqërues, për të na shoqëruar gjatë aventurës tonë. A ju kujtohet seriali origjinal në të cilin Pikachu shoqëroi Ash gjatë gjithë udhëtimit të tij? Kjo tani është e mundur me azhurnimin e ri të Pokémon Go.

Në këtë version të ri 1.7.0, djemtë nga Niantic sapo kanë shtuar, siç ju kemi thënë, mundësinë e shtimit të një Buddy Pokémon, ose një Pokémon shok në avatarin tonë. Tani mundesh zgjidhni Pokemonët që do t'ju shoqërojnë gjatë aventurës tuaj, një Pokemon që gjithashtu do t'ju lejojë të merrni ëmbëlsira më shpejt Dëshironi që Pikachu të vendosë edhe mbi supe?Provoni ta përdorni si Pokemon Buddy duke ecur 10 km, do të lodhet dhe do të ngjitet në shpinë. Plus ditën tjetër 16 shtator, byzylyku ​​Pokémon Go Plus do të dalë në shitje, dhe me këtë azhurnim të ri, Pokémon Go tani është i pajtueshëm me Pokémon Go Plus.

Ju e dini, vraponi për të azhurnuar aplikacionin tuaj Pokémon Go për të shijuar këtë shok të ri Pokémon, ose shoqëruesi i Pokemonit, një azhurnim thelbësor nëse nuk doni të ngeleni pasi që përshpejtimi i marrjes së karameleve në një mënyrë më të shpejtë do t'ju vijë në ndihmë. Dhe nëse nuk e keni provuar kurrë Pokémon Go, guxoni të provoni lojën për të cilën të gjithë flasin, një lojë falas (me mikropagim të rastit) dhe universale.

Pokémon GO (Lidhja e AppStore)
Pokemon GOfalas

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   tonelo33 dijo

  Unë azhurnova dje dhe nuk do të më linte të hyja në aplikacion, supozova se do të ishte për shkak të pokepatch-it, pasi kam një jailbreak dhe pa patch nuk funksionon.
  Këtë mëngjes në cydia azhurnimi i pokepatch ka dalë dhe gjithçka funksionon 100% përsëri