Pokémon Go azhurnohet, mënyra "kursimi i baterisë" kthehet

pokemon-shko

Ne vazhdojmë me Pokefever, nuk kemi zgjidhje tjetër. Aplikacioni më i njohur në vitet e fundit, dhe pa dyshim ai me përdoruesit më aktivë në histori, sapo ka lëshuar një tjetër azhurnim në versionin e tij për iOS. Me këtë rast, një nga konfigurimet e fshira që po na mungonte më shumë është rikthyer, «mënyra e kursimit të baterisë« Kjo është një nga risitë e këtij azhurnimi të fundit të Pokémon Go, por jo më e rëndësishmja ose e vetmja. Ne ju tregojmë se çfarë përbëjnë këto lajme që mund të gjejmë në azhurnimin më të fundit të Pokémon Go.

Sipas shënimeve të azhurnimit, ata i kanë bazuar lajmet në kërkesat e përdoruesve. Sidoqoftë, ne jemi akoma duke pritur për performancën grafike që na është ofruar në shumë video prezantimi. Kjo është lista e veçorive të reja në versionin 1.3.0 të Pokémon Go:

 • Shtoi një dialog që do të kujtojë trajnerët të mos luajnë gjatë udhëtimit me një shpejtësi të caktuar. Lojtarët duhet të tregojnë se nuk po ngasin makinën.
 • Rregulloi një çështje që e bëri Poké Balls të pasaktë dhe e bëri Pokémon të ikte.
 • Ndryshime të bëra që përmirësojnë efektin e gjuajtjeve të lakuara
 • Riparoi të metën midis "Good", "Great" dhe "Excellent" kur nisi Poké Balls, për të rregulluar bonuse në mënyrë korrekte për çdo lançim.
 • Rregulluan ikonat e gabuara në tabelën e medaljeve.
 • Mundësia e aktivizuar ndryshoni emrin e përdoruesit (vetem nje here).
 • Optimizime të vogla.
 • "Modaliteti i kursimit të energjisë" është kthyer.

Dhe këto janë përafërsisht lajmet në këtë azhurnim të Pokémon Go. Meqenëse nuk mund të jetë ndryshe, ne do të informojmë për pjesën tjetër të lajmeve që janë mbajtur në mëngë, ose gabimet e mundshme që ndikojnë në funksionimin normal të lojës. Vazhdoni të bëni të gjithë, dhe përfitoni nga udhëzimet dhe truket që ne kemi qenë duke kontribuar në lojë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

6 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Jose dijo

  Më pëlqen shumë artikuj të kopjimit.

  1.    Miguel Hernandez dijo

   Përshëndetje Hoze.

   Saktësisht çfarë dhe nga ku kopjohet dhe ngjitet?

   Jo vetëm kaq, por është lugë në spanjisht, nëse shihni kohën kur artikulli u botua ...

 2.   iOS-të dijo

  2016

 3.   E marte dijo

  Pershendetje, per 2 dite pokemon go nuk me le te kap topa, me thote qe kam nje thes te plote dhe nuk eshte keshtu, e kam bosh, ndodh dicka ose e dini zgjidhjen, pershendetje

  1.    Talion dijo

   Ju mund të mos keni pokeball, por me siguri keni një inventar të plotë të ilaçeve, nëse eleminoni disa do t'ju lejojë të merrni pokeball.

   1.    E marte dijo

    Faleminderit e kam provuar dhe për momentin është perfekt, faleminderit