Apple aktivizon politikën e saj të kthimit për fushatën e Krishtlindjes

Aktivizimi i kësaj fushata e kthimit është thelbësore për shumë përdorues që duan të bëjnë blerjet e tyre nga sot ose se ata marrin porositë nga dje, 10 nëntor, deri më 6 janar 2021.

Kjo do të thotë që periudha 15-ditore për kthimet është rritur dhe Ata mund të kthehen pa ndonjë problem deri në 20 Janarin e ardhshëm, 2021. Apple zakonisht e zhvillon këtë fushatë për të zbutur kthimin e mundshëm të dhuratave të Krishtlindjes dhe ne jemi të sigurt që mund të jetë interesante për ata të pavendosur që nuk e kanë të qartë blerjen e tyre të një iPhone ose një MacBook të ri me këta procesorë M1.

Politika e kthimit për fushatën e Krishtlindjes

Kjo fushatë e Apple është ekskluzive për këto data të Krishtëlindjes, kështu që të gjitha ato porosi që arrijnë nga tani deri më 6 Janar tjetër hyjnë në të, Për porositë ose blerjet e bëra pas 6 janarit, politika e kthimit është e zakonshmja, me një maksimum prej 15 ditësh.

Shitjet e Apple dhe të të gjitha kompanive rriten gjatë këtyre datave dhe të kesh më shumë kohë për të qenë në gjendje të kthejmë produktet na ofron besim më të madh kur bën një investim të madh, po, themi investim i madh sepse çmimet e pajisjeve të Apple nuk janë ato ulët për të thënë. Pra, në rast të pavendosmërisë ne gjithmonë mund ta kthejmë atë porosi pa asnjë kosto te përdoruesi. Isshtë e qartë të theksohet se produkti duhet të jetë në gjendje të përsosur dhe se Apple do të jetë përgjegjëse për rishikimin e tij para se të bëjë kthimin përkatës.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.