Powerbeats 4 tashmë shfaqen në faqen zyrtare të internetit të Beats

Rrahjet e energjisë 4

Dje kemi botuar një artikull në të cilin ju kemi informuar se një dyqan Walmart në Shtetet e Bashkuara, kishte nxjerrë në shitje Powebeats 4. Siç pritej dhe siç ka ndodhur më parë kur ata vendosin një produkt në shitje para se të lansohet (nuk është hera e parë që kjo ka ndodhur me Walmart), Powerbeats 4 i ri tani janë zyrtarë.

Dhe unë them zyrtar, sepse ato janë tashmë të disponueshme në faqen e internetit të Beats, jo në faqen Apple, por jo për blerje. As nuk është treguar një datë e pritshme e disponueshmërisë, duke lënë të kuptohet se Apple është detyruar t’i njoftojë ato për shkak të gabimit të punonjësve të Walmart.

Powerbeats 4 janë kufje pa tel për njerëzit më dinamikë, ofron një diapazon deri në 15 orë, ata janë rezistentë ndaj ujit dhe djersës dhe lidhen me një kabllo, ashtu si modelet e mëparshme.

Falë 15 orëve të autonomisë, ato janë ideale për t'u përdorur gjatë stërvitjeve tona për disa ditë me një karikim të vetëm, një pagesë që është gjithashtu Karburant i shpejtë i pajtueshëm, kështu që në vetëm 5 minuta, ne kemi një tarifë për një orë e gjysmë të përdorimit.

Ajo menaxhohet nga çipi H1 i Apple dhe na ofron të njëjtat funksione që aktualisht mund ta gjejmë në AirPods të gjeneratës së dytë dhe në AirPods Pro, në mënyrë që të përdorim komandën "Hej Siri" për të menaxhuar muzikën, për t'iu përgjigjur thirrjeve ...

Rrahjet e energjisë 4

Na ofron gjithashtu një butoni fizik Me të cilën ne mund t'u përgjigjemi thirrjeve, të kapërcejmë këngët dhe të rregullojmë volumin drejtpërdrejt, pa pasur nevojë të përdorim iPhone-in tonë në çdo kohë. Kablli i karikimit është ndriçues, ai është i përfshirë në kuti së bashku me jastëkët me madhësi të ndryshme.

Çmimi i Powerbeats 4 është 149,95 euro, 50 euro më lirë se gjenerata e mëparshme që është ende për shitje në faqen e internetit të Apple, por siç kam komentuar më lart, ne ende nuk e dimë kur do të jetë në dispozicion për blerje. Do të jetë në dispozicion në tre ngjyra: e zezë, e bardhë dhe e kuqe.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.