Powerbeats Pro tani janë në dispozicion në ngjyrat e Fildishtë, Moss dhe Navy

Powerbeats Pro

Apple lançoi Powerbeats Pro në tregun Amerikan majin e kaluar, megjithatë, ato nuk ishin në dispozicion në shumicën e vendeve evropiane deri në fund të qershorit, në fillim të korrikut. Në kohën e nisjes së tij, ato ishin në dispozicion vetëm në të zezë, megjithëse detajet e produktit treguan më shumë ngjyra.

Konkretisht ngjyrat Fildish, Moss dhe Navy Blue. Sidoqoftë, këto ngjyra nuk do të ishin në dispozicion deri në verë. Jo më shpejt se sa tha. Kur do të përfundojmë muajin gusht, Apple sapo ka shtuar disponueshmërinë për pjesën tjetër të ngjyrave që fillimisht nuk ishin. Në kohën e shkrimit të këtij artikulli, disponueshmëria është që nga 30 gusht.

Artikulli i lidhur:
Rishikimi i kufjeve Powerbeats Pro: cilësia dhe autonomia vijnë me një çmim

L Powerbeats Pro Ata kanë çipin H1, të njëjtin që aktualisht mund ta gjejmë në gjeneratën e dytë të AirPods, kështu që ata na ofrojnë praktikisht të njëjtat përfitime sesa këto, dhe midis të cilave spikat mundësia e thirrjes së Siri përmes komandës "Hej Siri".

Rishikimi i Powerbeats Pro

Ky model gjithashtu na ofron rezistenca ndaj ujit dhe djersës, kështu që ato janë ideale për të gjithë ata njerëz që duan të shijojnë teknologjinë wireless në kufjet e tyre me cilësinë e produkteve që Apple bën. Përveç kësaj, falë kapëses së veshit, është e pamundur që ata të bien pavarësisht nga lloji i ushtrimit që po bëjmë.

Ashtu si AirPods, Powerbeats Pro ruhen në një kasë karikimi gjë që shërben edhe për ngarkimin e tyre ndërsa ne nuk i përdorim. Për fat të keq, kutia e magazinimit është më e madhe se ajo e AirPods, pjesërisht për shkak të kapëses mbajtëse që ato integrojnë. Për më tepër, nuk na ofron një sistem karikimi pa tel si AirPods i gjeneratës së dytë.

Çmimi i ngjyrave të reja në të cilat janë në dispozicion Powerbeats Shtë e njëjta gjë që unë tashmë e kisha: 249 euro.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Rrobat dijo

  Ora që shfaqet në foto, cili është modeli? Me pelqen.

  1.    Louis Padilla dijo

   Koha LaMetric, e keni rishikimin në blog dhe në kanalin tonë në YouTube