Pranvera po vjen në kutitë zyrtare të iPhone 13

mbulesa me ngjyra

Sikur të ishte një reklamë për El Corte Inglés, sot thashethemet thonë se pranvera po vjen në Apple Store. Disa fotografi kanë rrjedhur në rrjetet e asaj që ngjyra të reja për këtë pranverë të kasetave zyrtare të iPhone 13.

Duket se Apple do të nxjerrë katër ngjyra të reja për kutitë silikoni të iPhone 13. E verdhë, jeshile e errët, vjollcë dhe portokalli. Dhe me shumë mundësi, ky koleksion do të shoqërohet me rripat përkatës për Apple Watch.

Është e zakonshme që Apple të prezantojë në pranverë koleksionin e ri të ngjyrave për kopertinat dhe rripat që do të ruajë gjatë gjithë vitit, që përkon me eventin e parë të kompanisë që do të kemi pas disa javësh.

Dhe nga Kina, ata kanë rrjedhur në Twitter, ngjyrat e radhës të kutive zyrtare të silikonit të Apple për iPhone 13. Janë katër ngjyra të reja: e verdha, jeshile e errët, vjollcë dhe portokalli. me sa duket ato ngjyra do të lëshohen edhe me rripat silikoni për Orë Apple.

Rrjedhja vjen nga Magin Bu. Dhe duhet ta merrni shumë seriozisht, pasi është një zbulues i rregullt i rasteve të Apple, dhe thashethemet e tij zakonisht konfirmohen njëqind për qind më vonë. Pra, pothuajse me siguri, brenda pak ditësh do t'i shohim këto ngjyra të reja në Apple Stores anembanë planetit.

Ka shumë të ngjarë që ato të mos komercializohen derisa të mbahet eventi i parë i Apple i këtij viti. Brenda pak ditësh do të dimë ditën e saktë të fjalimit kryesor që po përgatitni Tim Cook dhe ekipin tuaj. Dhe si zakonisht, Apple nuk do të kufizohet vetëm në prezantimin e këtyre katër ngjyrave të kopertinave. Do ta bëjë gjithashtu me kuti lëkure, dhe me rripa të rinj për Apple Watch, me siguri.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.