PDF Reader Premium falas për një kohë të kufizuar

pdf-lexues-premium-1

Prej disa vitesh, dokumentet në formatin PDF janë bërë metoda më e zakonshme për dërgimin dokumente që nuk duhet të modifikohen nga palët e treta. Në App Store mund të gjejmë një numër të madh të aplikacioneve që na lejojnë të shikojmë dhe krijojmë dokumente në këtë format. PDF Reader Premium është një prej tyre.

PDF Reader Premium na lejon skanoni, shkarkoni, importoni dhe shndërroni skedarë dhe imazhe të shumta një dokument PDF me shumë faqe. Përveç kësaj, gjithashtu na lejon të ruajmë dokumentet në një dosje private në mënyrë që asnjë person tjetër që ka qasje në iPhone-in tonë të mos mund të ketë qasje në të.

Ky aplikacion e bën rezervimin e skedarëve më pak të bezdisshëm siç na lejon ne transferoni skedarë pa tel midis PC / Mac dhe pajisjes tuaj përmes një lidhje Wi-Fi, përmes portës së rrufesë së pajisjes ose drejtpërdrejt përmes shërbimit të ruajtjes së reve të Apple iCloud.

Ndërfaqja e përdoruesit PDF Reader Premium është intuitiv dhe shumë i thjeshtë. Ai gjithashtu na lejon të ngarkojmë shpejt imazhet dhe tekstet e konvertuara. Kjo gjithashtu na lejon të kërkojmë për tekst, të nxjerrim në pah një pjesë të dokumentit në mënyrë që të jetë shumë më e lehtë dhe më e shpejtë për të gjetur pjesët më interesante të dokumentit pasi ta lexojmë përsëri.

Karakteristikat e PDF Reader Premium

 • Importoni imazhe nga Photo Library dhe kamera e integruar
 • Ekspozimi, e zezë dhe e bardhë, e prerë
 • Transferimi i skedarëve dhe rezervat
 • Shërbime të Integruara të Ruajtjes së Re (Dropbox, Google Docs, Google Drive, SugarSync, Box.net, MyDisk, iCloud)
 • Mbështetje për klientët FTP dhe WebDAV
 • Wi-Fi, iTunes USB, Hyrje në
 • Menaxhimi i llogarive të shumta të Storage Cloud

PDF Reader Premium ka një çmim të rregullt prej 4,99 euro, megjithëse për një kohë të kufizuar mund ta shkarkojmë falas. Pavarësisht se nuk është një aplikacion falas, PDF Reader Premium ka blerje të ndryshme brenda aplikacioneve të destinuara për përdorim nga kompanitë, jo në një nivel privat.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Paul dijo

  Nuk e shoh që iCloud mund të përdoret në këtë aplikacion.

  të fala