Prisma tani ju lejon të shtoni filtrat e saj të famshëm artistikë jashtë linje

prizmi jashtë linje

Vera është ndoshta koha e vitit kur bëhen më shumë fotografi, ose të paktën nga këndvështrimi im kur shoh të gjitha ato fotografi që miqtë e mi ngarkojnë në rrjetet sociale të pushimeve të tyre, foto që të japin shumë zili kur i sheh duke punuar Epo, unë gjithashtu i kam bombarduar me foton e çuditshme ....

Kthehu tek tema, ju keni një aparat fotografik të madh në xhep, ju e dini që (e përsëris aq shumë) sa kamera nuk e bën fotografin, ju vetëm duhet ta bëni kornizë dhe xhiruar, dhe ju mund të merrni fotografi të shkëlqyera. Ndërsa po shkoja, ka shumë aplikacione që mund t'i shkarkoni nga App Store në vitaminë të gjitha ato fotografi që ju bëni, dhe sot ne po flasim për një që është mjaft në modë ... Prisma, një aplikacion që do të shtojë filtra në fotot tuaja, por jo vetëm ndonjë filtër, do t'i bëjë fotografitë tuaja vepra arti: piktura, bojëra uji, postera ... Një aplikacion i shkëlqyeshëm, Prisma, i cili u zvogëlua sepse ato filtra u aplikuan në internet në re, deri tani ... Tani Prisma na lejon të aplikojmë filtra nga iDevice tonë plotësisht jashtë linje.

Dhe është se, nga këndvështrimi im, duhet të prisja që fotografia të përpunohej në re ishte diçka që i hoqi shumë bukuri Prisma, për të mos thënë që 60% të kohës kam marrë një mesazh që serverat Prisma ishin të ngopur dhe se fotografia jonë nuk mund të përpunohej. Tani e gjithë kjo është bërë jashtë linje, megjithëse jo në të gjithë filtrat (tani për tani). Dhe të gjitha këto do t'i arrini falë azhurnimit të fundit të Prisma (aktualisht i disponueshëm vetëm për iOS). Ju gjithashtu mund të bëni një donacion prej 0,99 € për OJQ Elbi, OJQ kushtuar shkollimit në Indi.

Personalisht, unë do t'ju them se unë jam një nga ata fanatikë të aplikacioneve të fotografisë, ka shumë aplikacione që kam paguar dhe ato që kam shkarkuar falas, dhe do të guxoja të them se 80% e të gjitha atyre aplikacioneve përfundojnë në një dosje të quajtur Fotografi me zor ndonjë përdorim. Prisma është një listë tjetër dhe e vërteta është se filtrat aplikohen shumë, shumë mirëDeri tani e dini, nëse doni të vendosni filtra në të gjitha ato fotografi që bëni me iPhone tuaj, mos hezitoni të shkarkoni Prisma, një aplikacion e lirë dhe universale (mund ta instaloni në të gjitha pajisjet tuaja iDevices).

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.