Pro Powerbeats i ri do të nisë së shpejti

Powerbeats Pro

Thashethemet për ardhjen e të reja Powerbeats Pro Këto orë rriten dhe duket se Beats tashmë ka përgatitur një version të ri të këtyre kufjeve të njohura që janë specifike për atletët. Këto kufje aktualisht kanë dy versione në treg, njëri me tjetrin pa kabllo, ato kanë disa ngjyra në dispozicion dhe ndryshimi i çmimit midis modeleve me tela dhe pa tel është 100 euro në vendin tonë sot.

Sipas bazës së të dhënave të NRRC të Koresë së Jugut, Powerbeats Pro i ri do të ishte gati të nisej zyrtarisht. Në këtë bazë të dhënash ka disa modele të quajtur A2453 dhe A2454, me Bluetooth 2.4 GHz që mund të jetë në mënyrë të përkryer modeli pa tel. Këta dy numra janë të njëjtë me ata të zbuluar disa javë më parë në dokumentet e çertifikimit që kompania Cupertino kishte prezantuar në Shtetet e Bashkuara dhe Malajzi. Gjithçka tregon se mund të jetë një model i ri i këtyre dhe prandaj Powerbeats Pro do të ishte afër lançimit.

Të mendosh se ky model wireless arriti në prillin e kaluar të vitit të kaluar, kështu që mund të jetë koha për një rinovim. Për përmirësimet Spekulohet që këto kufje të reja pa tel nga marka Beats mund të shtohen, flitet për një jetëgjatësi më të gjatë të baterisë, një përmirësim në cilësinë e zërit dhe ndoshta edhe Apple do të shtojë anulimin e zhurmës që AirPods Pro i ri po përdor aktualisht., Por të gjitha këto janë thashetheme kështu që do të jetë koha për të parë tiparet e reja që zbatohen pasi të paraqiten zyrtarisht.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.