Krijuesit e çështjeve presin një laps më të vogël të mollës për iPhone të ardhshëm 11

Këllëf Iphone 11 me laps

Prodhuesit e kasave po shpresojnë për një Apple Pencil më të vogël për 11 iPhone të ardhshëm. Sapo ka dalë një thashethem i ri në lidhje me iPhone-t e ardhshëm që do të dalin në tre javë. Ne e dinim që ata ndoshta do të ishin në përputhje me Apple Pencil. Lajmi sot është se Duket se do të ketë një Laps të ri Apple me madhësi më të vogël (diçka logjike) sesa ai aktual që do të përdoret me celularë.

Dyqani i mbulesave të lëvizshme Argëtim celular ka hedhur në shitje sot një kopertinë të re që ka vendosur alarmet: një rast «iPhone 11 Pro» të nënshkrimit olixar me një ndarje të vogël për të ruajtur Apple Pencil. Prodhuesi i çështjeve duket se e di se Apple do të lëshojë një version të ri, më të vogël të Apple Pencil që do të punojë me të paktën pasardhës i iPhone XS Max 6,5 inç.

Imazhi i treguar nuk është real, prandaj, ne nuk e dimë nëse një mbulesë e tillë po prodhohet tashmë. Por është e qartë që nëse Olixar ka planifikuar prodhimin e tij, kjo është për shkak se duhet të dijë saktësisht matjet e këtij lapsi të ri të supozuar të Apple.

Në përshkrimin e kutisë thuhet: "E punuar nga lëkura origjinale premium, kjo kasetë e hollë gri Olixar për iPhone 11 Pro ofron stil mbresëlënës dhe mbrojtje prestigjioze për telefonin tuaj, në një paketë të hollë dhe elegante me komoditetin e mëngës shtesë të Apple Pencil".

Ai specifikon qartë se është për iPhone 11 dhe akomodimi për Apple Pencil. Lapsi aktual i kompanisë është padyshim shumë i madh.

Tani për tani, thashethemet duhet të futen në karantinëMeqenëse nëse Apple do të zhvillonte me të vërtetë një Laps të ri, më të vogël për iPhone 2019, deri tani duhet të kemi lexuar më shumë informacione mbi këtë temë, dhe kjo është e para.

Citi Research renditi Apple Pencil si një tipar i ardhshëm për pajisjet e reja. Analisti Ming-Chi Kuo komentoi në vitin 2018 mbi mundësinë që iPhone të ardhshëm të jenë në përputhje me majën e magazinës, por nuk ka thënë asgjë më shumë këtë vit.

Për momentin, është e vetmja gjë që dimë. Ne do të shohim nëse Olixar e ka hedhur veten në pishinë, apo po i bëjnë vërtet duke ditur se ky mini laps i ri Apple do të ekzistojë.

Do të lëmë dyshime më 10 shtator në shtatë pasdite.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.