Publikoi trailerin për sezonin e dytë të "Shih" që do të shfaqet premierë më 27 gusht

Shiko

Le të kalojmë pjesë nga lajmet e serialit «Shiko»Kjo triumfoi në premierën e platformës Apple TV +. E para është që ne tashmë kemi një datë të lëshimit për sezonin e dytë. E dyta, që tashmë mund të shohim një rimorkio për këtë koleksion të ri të episodeve.

Dhe e treta, që Apple ka konfirmuar gjithashtu se a kësti i tretë. Për fat të mirë, ne jemi të siguruar edhe dy sezone për të parë këtë serial të suksesshëm. Bravo

Shumëllojshmëri sapo raportoi se Apple ka konfirmuar se sezoni i dytë i serialit të saj të njohur "Shih" me protagonist Jason Momoa do të shfaqet premierë 27 gusht, me episode të reja që do të shfaqen premierë çdo të Premte.

Apple gjithashtu ka konfirmuar në të njëjtën deklaratë se ata tashmë kanë nënshkruar një rinovim me prodhuesin e një sezoni i tretë. kështu që tani për tani, do të ketë tre sezone që do të përbëjnë totalin e serive.

Pa dyshim, "Shih" ishte një sukses i madh, duke u bërë flamuri i Apple TV + në fillimet e saj. Me siguri ishte seriali i parë i parë nga abonentët në platformë që nga premiera e saj, përsëri në nëntor 2019.

"Shih" yjet Jason Momoa, Alfre Woodard dhe Dave Bautista përmes një drame post-apokaliptike ku një virus ka vrarë shumicën e popullsisë, duke lënë të verbër burrat, gratë dhe fëmijët e mbijetuar.

Apple gjithashtu sapo lëshoi rimorkio promo për sezonin e dytë, i cili do të shfaqet premierë më 27 gusht.

Së bashku me seritë e tjera Apple TV + origjinale si «Tregimi i mëngjesit»Y«Ted lasso«, Pa dyshim që« Shih »ka qenë një nga më të njohurit në platformën video Apple.

Tashmë është e zakonshme të shohim se si të gjitha seritë origjinale të Apple TV + që janë parë tashmë në platformë, po filmojnë ose projektojnë sezonet e dyta dhe të treta dhe "Shih" nuk mund të ishte më pak.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.