6 cast 20 Podcast i Actualidad iPhone: «Steve Jobs» dhe iPhone 5se

Ne filluam programin tonë të dytë në YouTube duke shpërndarë të parin tonë përshtypjet e kasetës «Steve Jobs» nga Sony dhe ne gjithashtu mbledhim mendimet tuaja në lidhje me të. Përveç kësaj, ne ju tregojmë se si është e reja Samsung Gear S2 Classic Aspiron të konkurrojë me Apple Watch Edition. Së fundmi, ne nuk mund të ndalemi së komentuari mbi thashethemet më të fundit në lidhje me iPhone 5 ″ se ».

Programi i sotëm përfshin:

Për të ndjekur podcast në YouTube, ju rekomandojmë që të regjistroheni përmes butonit të mëposhtëm:

Dëgjoni programin e plotë përmes Actualidad iPhone:


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.