Sky Sky 4, duke parë yjet me aplikacionin e javës

Qielli i natës 4 E enjte e re, aplikim i ri javor. Ne nuk mund të mohojmë që shumë prej aplikacioneve në promovimin e App Store nuk janë perfekte për ne, për ta thënë butë, por aplikacioni i javës Këtë herë ia vlen. Eshte per Qielli i natës 4, një aplikacion me të cilin mund të shohim yjet nga iPhone, iPod Touch ose iPad ndërsa mësojmë rreth tyre.

Megjithëse duhet të pranoj që preferoj një tjetër më të famshëm nga i cili kam blerë të gjitha paketat, Night Sky 4 mund të jetë një aplikacion shumë interesant për shumicën e përdoruesve, veçanërisht për ata që nuk kishin ndonjë aplikacion të ngjashëm. Aplikimi i kësaj jave na lejon të kërkojmë yjësitë, yjet, planetët, satelitët, kometat dhe informacionin e thellë hapësinor. Gjithashtu, në mënyrë që të mos duhet të nxjerrim iPhone-in tonë nga xhepi, ai ka një aplikacion për Apple Watch.

Night Sky 4, qielli në dorën tuaj ... ose në dore

Edhe pse nuk mund të themi se versioni i Apple Rights Watch është shumë i plotë, na lejon sinkronizoni qiellin me aplikacionin për të ditur se çfarë është para nesh. Nëse duhet të jem i sinqertë, kjo është diçka që unë e bëra, që nuk është në dispozicion në aplikacionin tjetër për të cilin po flisja më parë, kështu që mund të them se Night Sky 4 është një plotësues i përsosur që, të paktën në rastin tim, do të të ketë të gjitha funksionet e disponueshme në këtë lloj aplikacioni, si në celularin tim ashtu edhe në orën time.

Siç them gjithmonë kur flas për një promovim, është më mirë të shkarkoni aplikacionin tani që është falas për një javë, lidheni atë me Apple ID-në tonë dhe pastaj vendosni nëse na pëlqen apo jo. Duke marrë parasysh që më ofron gjëra që nuk i kisha në Apple Watch, mendoj se do ta lë të instaluar.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.