Radhët fillojnë të marrin një iPhone 7 të ri

Instagram: Minoyohan - Ndarë në Macrumors

Instagram: Minoyohan - Ndarë në Macrumors

Buka e çdo viti me lansimin e pajisjeve të reja Apple iPhone. Një turmë tifozësh të ndërmarrjes së mollëve mbushën dyert e dyqaneve të saj disa ditë para mbërritjes së pajisjes së re, me qëllimin e vetëm për të qenë një nga përdoruesit e parë që do të kapte modelin e ri. Ky qëndrim që Angela Ahrendts nuk i pëlqente kurrë, vazhdon të jetë një tonik i zakonshëm në çdo lëshim. Në disa nga dyqanet më emblematike të Apple në planet, radhët tradicionale tashmë po ndodhin. Nesër do të vizitojmë Apple Store në Sol për të parë se si është panorama, edhe pse në Spanjë ky lloj aktiviteti zakonisht nuk kryhet me kaq entuziazëm.

Ekipi i MacRumors ishte në Dyqanin Apple në Avenue 5 në Nju Jork, i cili mund të konsiderohet si kult i jashtëzakonshëm Apple Store, dhe ata tashmë kanë gjetur ngritësit e parë të hershëm të cilët nuk do të bëjnë asgjë në orët e ardhshme, asgjë më shumë sesa të vrasin kohë si ata mund të jetë mirë derisa të marrin iPhone 7 të dëshiruar. Asgjë nuk do të na bëjë të harrojmë djalin Australian që u bë përdoruesi i parë i iPhone 6, në të njëjtën kohë që ai u bë përdoruesi i parë që e prishi atë, sepse ai ra në shfaqjet më rigoroze të drejtpërdrejta ndërsa po intervistohej nga televizioni lokal.

Dyqani Apple në Union Square në San Francisko po pret gjithashtu një grup të vogël përparuesish që po rreshtohen për nesër. Në Spanjë mund të marrësh iPhone në mëngjesin e 16-tës, dhe gjithçka tregon se ne do të shohim shumë iPhone 7 Jet Black kudo. Nëse jeni një nga shumë përdoruesit që do të bëjnë radhë në Apple Store, na tregoni historinë tuaj, ndani atë me ne dhe lexuesit e Actualidad iPhone.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Norbert addams dijo

  Epo, për të mos e pëlqyer atë qëndrim ndaj zonjës Ahrendts, çfarë mbeturinash dalje në rezervim që ajo organizoi.

  Unë kam bërë një radhë nate (më shumë sesa qëndrim do ta quaja traditë), dhe është mirë, por kur jeta të përshkon, është shumë më komode (dhe e përputhshme me punën, familjen ...) ta rezervosh dhe të shkosh për atë në heshtje në kohën e rënë dakord.

  Por me atë që ndodhi të Premten e kaluar, unë hoqa dorë, e bleva në internet dhe shpresoj të arrijë javën tjetër. Për herë të parë që kur u shfaq në Evropë, nuk do të kem një iPhone që nga dita e parë, përfshirë udhëtimet në Francë ose në Mbretërinë e Bashkuar për ta pasur atë të parin. Dhe gjëja më e keqe është se mua nuk më intereson aspak.

  Nëse ata e organizojnë atë më mirë vitin e ardhshëm, mbase do të marr një kilometër iponera përsëri, por nëse ata e mbajnë atë lart ...

 2.   Iver dijo

  Kjo gjithnjë është dukur si budallallëk sovran dhe materializëm i lirë për tu ngritur në radhë për të blerë një pajisje që do të shitet në 2 ose 3 javë më shumë në çdo dyqan. Një lavdërim super i madh për demonët e konsumizmit ...