Rasti i ri Nomad i pajtueshëm me lentet Moment

Momenti nomad

Kur kërkoni kopertina për iPhone-in tonë, duke marrë parasysh sa e shtrenjtë është pajisja, shpenzimi i disa eurove për një çështje Aliexpress është i papajtueshëm, pa marrë parasysh se ku shikoni. Nëse dëshironi jo vetëm të mbroni pajisjen tuaj nga rënia, por gjithashtu dëshironi të shijoni një rast cilësor që do të zgjasë jetën e pajisjes, rastet Nomad janë një mundësi e shkëlqyeshme.

Në iPhone Actualidad, ne rregullisht i bëjmë jehonë rasteve të ndryshme që ky prodhues nxjerr në treg. Sot ne flasim për një të re, përveç që mbron pajisjen tonë me materialet më të mira, na ofron pajtueshmëri me rastet e momentit, një pajtueshmëri që nuk do ta gjejmë në asnjë rast tjetër.

Nëse jeni përdorues i lenteve Moment, rastet e reja që Nomad na i vë në dispozicion janë ideale, pasi nuk do të duhet të hiqni iPhone nga kutia për të qenë në gjendje të lidhni lentet dhe përfitoni maksimalisht prej tij pa rrezikuar jetën e pajisjes suaj të vlefshme.

Për ata që nuk janë të njohur me këtë lloj lente, Moment prodhon lente për smartphone të nivelit të lartë në treg, lentet që janë bashkangjitur në pajisje dhe shtojnë një funksionalitet specifik. Lentja më e njohur nga ky prodhues është anamorfi, një lente që sheshon anët e imazhit për të arritur një imazh panoramik të ngjashëm me atë të përdorur në industrinë e filmit.

Këto raste të reja Nomad janë në përputhje me lentet Moment kanë një pikë ankorimi për të mbajtur lenten. Rezistenca dhe cilësia që na ofrojnë këto kaseta të reja është e njëjtë me ato që Nomad tashmë na ofron në kasat e saj prej lëkure, e vetmja gjë që ndryshon është moduli për të integruar lentet.

Rasti Nomad i pajtueshëm me lentet Moment, Ato tani janë në dispozicion në faqen e internetit të prodhuesit të rastit për 49,95 dollarë për iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max me ngjyra të zeza dhe kafeMund të gjejmë edhe lentet që na ofron ky prodhues.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.