i-Paint, mbulesa për të personalizuar plotësisht iPhone-in tuaj

Lyerja 1

Ndryshimi i kutisë së iPhone nuk është një detyrë e lehtë për shumicën e përdoruesve, kështu që shkimi në kaseta dhe mbulesa për të personalizuar pamjen e terminalit tonë është një ide e shkëlqyeshme. Nëse kësaj i shtojmë mundësia për të modifikuar pamjen e përparme me një vinil, atëherë ndryshimi vizual është edhe më i madh.

Kjo është pikërisht ajo që djemtë e i-Paint me qendër në Itali. Ata na ofrojnë një larmi të madhe mbulesash për iPhone 4 / 4S dhe iPhone 5, dizenjot e të cilave janë vërtet origjinale.

Lyerja 2

Çdo mbulesë vjen me një mbrojtës ekrani, që përputhet me vinil të personalizuar për pjesën e përparme dhe një leckë pastrimi që heq gjurmët e gishtave dhe njollat ​​e pluhurit në sekonda. Kapaku i pasmë përshtatet në mënyrë të përsosur me iPhone dhe ofron një prekje shumë të këndshme të butëPërveç kësaj, konstruksioni i tij i fortë ofron mbrojtje të mirë kundër gungave dhe gërvishtjeve të vogla.

Përkufizimi i fotove që janë shtypur në secilën kopertinë dhe vinil është fantastik. Shumëllojshmëria është gjithashtu shumë e gjerë kështu që me siguri do të gjeni një që i përshtatet asaj që kërkoni për t'i dhënë asaj prekjen origjinale telefonit tuaj Apple.

Lyerja 3

Mbulesa I-Paint për iPhone 4 / 4S ato kushtojnë 13,90 euro ndërsa ato të iPhone 5 shkojnë deri në 19,90 euro. Këtu duhet të shtohen edhe 8,90 euro për sa i përket transportit në vendin tonë.

Më shumë informacion - Këllëf për iPhone 5 që rregullon problemet me fotot me reflektime vjollce
Lidhja - Mbulesa me bojë


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

4 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   luc dijo

  Unë vërtet nuk e kuptoj vinilin e përparmë ... a mbulon imazhi të gjithë ekranin ose vetëm pjesën ku nuk ka ekran?

  1.    Nacho dijo

   Thjesht pjesa ku nuk ka ekran. Opsionale mund të shkarkoni sfondin nga i-Paint që plotëson imazhin që mungon. Pershendetje

 2.   satgi dijo

  Dhe në cilën zonë të Italisë janë ata? javën tjetër do të shkoj në itali. !!!

 3.   Russell B Barbara dijo

  Më pëlqen! ato jane te ndryshme nga ato me te zakonshmet ..