Rastet më të mira për iPhone 6 dhe iPhone 6s

Këllëf iPhone 6

Askush nuk mund ta mohojë që iPhone janë estetikisht të bukur dhe se do të dëshironim që ato të ishin prej materialeve që nuk deformohen kur marrin goditje, por tani mund të ëndërrojmë. Nëse ju jeni një nga njerëzit që ju doni të mbroni pajisjen tuaj sa më shumë që të jetë e mundurNdërsa modelet e fundit janë rritur në çmim, gjëja më e mirë që mund të bëni është të përdorni një mbulesë për ta mbrojtur atë.

Për fat të mirë në treg ka shumë modele të ndryshme që na lejojnë të personalizojmë iPhone-in tonë ndërsa e kemi të mbrojtur. Ne kemi mbulesa që rrisin madhësinë e pajisjes por e mbajnë atë të mbrojtur në maksimum edhe mbulesat më të hollë që mbrojnë të drejtën nga çdo rënie aksidentale e pajisjes.

Lëkurë AluFrame

Aluframe-Lëkurë-10

Pikërisht në fillim të këtij muaji kemi bërë një përmbledhje e këtij rasti për iPhone 6 dhe iPhone 6s nga Just Mobile. Kjo këllëf Shtë i përbërë nga dy pjesë që lehtësojnë instalimin. Një rast TPU që përshtatet me pajisjen dhe më vonë shtojmë kornizën e aluminit.

Just Mobile AF-168BL - Këllëf Apple Mobile 6 i Apple

Libër Libri

Libër Libri-06

Tjetër rast për të cilin kemi folur më parë në Actualidad iPhone. Mëngë Dymbëdhjetë South BookBook është një mbulesë premium e disponueshme në të zezë dhe kafe. Dizajni shumë origjinal që na lejon, përveç ruajtjes dhe mbrojtjes së pajisjes sonë, e përdorim atë si një mbështetje për të parë me lehtësi videot tona të preferuara, por gjithashtu na lejon të shtojmë karta biznesi ose krediti.

Dymbëdhjetë Libri i Librit Jugor - Këllëf për Apple iPhone 6

OtterBox Defender

mbrapa mbrojtës otterbox

OtterBox Defender është rasti tipik që duhet të përdorim nëse bëjmë sporte ekstreme shoqëruar nga iPhone-i ynë. Nga Ne gjithashtu kemi folur për këtë rast më parë në Actualidad iPhone. Ky rast përbëhet nga tre shtresa të ndryshme mbrojtjeje, dy për pajisjen dhe një për të mbrojtur ekranin nga çdo goditje.

OtterBox Defender - Këllëf për Apple iPhone 6

Armatura e ashpër

forca të blinduara-spigen

Kjo mbulesë është ideale nëse nuk doni që fëmija juaj të pësojë ndonjë fatkeqësi. Ky është pikërisht rasti që unë përdor kur e di se gjatë ditës do të duhet të lë iPhone tim tek djali im i ri. Shtë një mbulesë që ajo rrit vëllimin e pajisjes sonë shumë por e mbron atë nga rëniet në të cilën iPhone përfundon gjithmonë larg nesh (provuar). Mënga e brendshme prej gome mbron të gjitha pjesët e brendshme të pajisjes dhe mbulesa e pasme prej alumini e mban atë fort.

Armë Spigen Tough Armor - Këllëf për Apple iPhone 6

aluframe

vetëm-celular-aluframe

Këllëf i shkëlqyeshëm që mbron kornizat e pajisjes sonë me një përfundim të shkëlqyeshëm alumini. Rrit trashësinë e pajisjes pak në skajet, por prekja e saj është shumë e rehatshme. Lidhjet e tij janë të arritshme përmes mbulesës dhe butonat e vëllimit dhe energjisë janë të mbuluara nga mbulesa për të shmangur nevojën për të futur gishtin brenda dhe për të mashtruar për të hyrë në to. Ti mundesh shikoni më shumë imazhe të këtij rasti në rishikimin që i bëra kutisë së aluminit AluFrame. Ti mundesh blini direkt në faqen Just Mobile për 39,95 euro.

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

4 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   altergjik dijo

  Asnjë, të gjithë merren nga vello nga caudabe: D.

 2.   JOSHUA dijo

  Unë rekomandoj Rhinoshield dhe përgjimin e jetës, megjithëse nga kjo e fundit butoni i memecit ishte dëmtuar dhe tani ai ka një rrjedhje hahahaha

 3.   Armando dijo

  Nëse doni pak më shumë mbrojtje dhe funksionalitet, unë rekomandoj moshi sensive, dizajni është i pabesueshëm dhe mbron iPhone në të gjitha aspektet. Një plus është që ju mund të përgjigjeni dhe t'i përfundoni telefonatat pa qenë e nevojshme të hapni kapakun, thjesht rrëshqisni gishtin tuaj në kopertinë dhe voila, është një çudi

 4.   Michael Abad dijo

  Unë dua atë blu për mua iPhone 6 Plus, ku mund të blej?